KUGL 368

Tai indėlis - taupymo planas. Jūs nusprendžiate, kokiam tikslui norite sukaupti pinigus - kelionei, būsto remontui, mokslams, dovanoms, automobiliui ir panašiai. Atsidarydami sąskaitą, galite pasirinkti laiką ar sumą, kurią norite sutaupyti. Sutaupyti bus tikrai lengva, nes Jūs įnešinėsite į indėlio sąskaitą pastovius įnašus (kas dvi, tris ar keturias savaites). Prieš nuspręsdami, kaip taupysite, nurodysite, kokia suma pastoviai papildysite indėlio sąskaitą taupymo programos metu.

Tikslinio taupymo sąskaita

Galioja nuo 2015-10-12

EUR, %

0,60

 

 

 

 

 

 

Kredito unija "Germanto lobis" yra Lietuvos Respublikos indėlių garantijų sistemos dalyvė.

Detali informacija apie indėlių draudimo sąlygas ir atvejus, kai indėliai nėra draudžiami ir kai taikomi indėlių draudimo išmokų mokėjimo apribojimai, pateikiama VĮ „Indėlių ir investicijų draudimas“ interneto svetainėje www.iidraudimas.lt.

Papildomą informaciją indėlininkams http://www.kugl.lt/index.php/lt/taupymas/indeliu-draudimo-salygos 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Skaityti daugiau