KUGL 368

Jeigu galvojate, kad sutaupyti yra labai sunku arba nėra iš ko, atsidarykite taupomojo indėlio sąskaitą. Įnešdami net ir nedideles sumas, sukaupsite atliekamus pinigus, o bet to uždirbsite ir palūkanas.

Tai indėlis, į kurio sąskaitą galite pervesti dalį ar visą atlyginimą, pensiją, stipendiją. Palūkanos šio indėlio sąskaitoje aukštesnės nei atsiskaitomojoje sąskaitoje, neribojamas įnašų dydis, sąskaitą galima papildyti bet kada.
Išėmimus iš sąskaitos galima daryti kartą per kalendorinį mėnesį, už daugiau nei vieną pinigų išėmimą per mėnesį imamas išgryninimo mokestis 0,4% nuo išimamos sumos.

Taupymo sąskaita

Galioja nuo 2015-10-12

EUR, %

0,50

 

 

 

 

 

 

Kredito unija "Germanto lobis" yra Lietuvos Respublikos indėlių garantijų sistemos dalyvė.

Detali informacija apie indėlių draudimo sąlygas ir atvejus, kai indėliai nėra draudžiami ir kai taikomi indėlių draudimo išmokų mokėjimo apribojimai, pateikiama VĮ „Indėlių ir investicijų draudimas“ interneto svetainėje www.iidraudimas.lt.

Papildomą informaciją indėlininkams http://www.kugl.lt/index.php/lt/taupymas/indeliu-draudimo-salygos 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Skaityti daugiau