KUGL 368

parama-jaunoms-seimoms

Nuo 2018 m. rugsėjo 1 d. įsigaliojo Finansinės paskatos pirmąjį būstą įsigyjančioms jaunoms šeimoms įstatymas, pagal kurį Lietuvos Respublikos Socialinės apsaugos ir darbo ministerija sudaro sąlygas gauti subsidiją, skirtą pirmojo šeimos būsto kredito daliai apmokėti arba pradiniam įnašui padengti.

Pagal įstatymą finansinė paskata pirmajam būstui įsigyti gali būti suteikta jaunoms šeimoms, kurioje kiekvienas iš sutuoktinių yra ne vyresnis kaip 35 metų, taip pat šeimoms, kuriose motina arba tėvas vieni augina vieną ar daugiau vaikų (įvaikių) ir yra ne vyresni kaip 35 metų. Priklausomai nuo šeimos sudėties, subsidijos dydis siekia nuo 15 iki 30 proc. įsigyjamo turto vertės, maksimali kredito suma, nuo kurio skaičiuojama subsidija – 87 000 eur. Svarbu tai, kad subsidijuojamas būstas tose teritorijose, kur kvadratinio metro normatyvinė vertė yra bent 65 proc. mažesnė už nustatytą didžiausią normatyvinę kvadratinio metro vertę visoje Lietuvoje. Asmuo, norintis gauti valstybės iš dalies kompensuojamą būsto kreditą, turi kreiptis į savivaldybės, kurios teritorijoje ketina įsigyti pirmąjį būstą, administraciją ir pateikti prašymą bei jame nurodytus dokumentus. Savivaldybės administracija, išnagrinėjusi prašymą, suformuoja nustatytos formos pažymą, su kuria asmuo gali kreiptis į sutartį su Socialinės apsaugos ir darbo ministerija turinčią kredito įstaigą dėl kredito sutarties sudarymo.

LCKU (Lietuvos centrinė kredito unija) yra didžiausia kooperatinės bankininkystės organizacija Baltijos šalyse, ilgiausiai veikianti centrinė kredito unija Lietuvoje. 25-ios Lietuvos centrinei kredito unijai priklausančios kredito unijos yra pasirašiusios sutartis su Socialinės apsaugos ir darbo ministerija dėl kreditų su valstybės finansine paskata teikimo (žr. sąrašą žemiau), todėl regione būstą planuojantis įsigyti asmuo, galės patogiai ir arčiau savo namų susitvarkyti visus reikalingus dokumentus kreditui gauti.

Daugiau informacijos apie finansinę paskatą galite rasti šioje nuorodoje.

Lietuvos centrinei kredito unijai priklausančios kredito unijos savo klientams teikia visas būtiniausias paslaugas – gali pasiūlyti patrauklias skolinimosi sąlygas, konkurencingas indėlių palūkanų normas, atsidaryti sąskaitą, sumokėti įmokas už komunalines paslaugas. Klientai taip pat gali naudotis internetine bankininkyste „i-Unija“ bei mokėjimo kortelėmis „MasterCard“ ir „Maestro“, kuriomis vienodai palankiomis sąlygomis galima išgryninti lėšas bet kuriame Lietuvos ar Europos ekonominei erdvei priklausančios šalies bankomate.

Kredito unija „Germanto lobis“ įkurta žemdirbių iniciatyva, todėl čia jiems skiriamas ypatingas dėmesys, stengiamės, kad skolinimosi sąlygos jiems būtų palankiausios.

Esame kur kas operatyvesni ir lankstesni nei kitos kredito įstaigos, galime geriau įsigilinti į jūsų poreikius ir pasiūlyti optimalius sprendimus.

Mes padėsime Jums rasti papildomų lėšų Jūsų ūkio projektams įgyvendinti, žemės ūkio technikai, žemei ar kitam turtui įsigyti, nesvarbu ar projektas bus vykdomas su ES parama ar be jos. Kredito unijoje visuomet rasite draugišką atmosferą, konsultantai bendraus ne finansiniu žargonu, o visiems suprantamais terminais.

Kredito unija „Germanto lobis“ ūkininkams teikia paskolas:

Ø  Pakolos pagal projektus;

Ø  Žemės ar kito nekilnojamojo turto įsigijimui;

Ø  Apyvartinėms lėšoms;

      ØPaskolos jauniesiems ūkininkams;

Ø  Esamų paskolų refinansavimui.

Paskolų užtikrinimo priemonės:

Ø  Laidavimas;

Ø  Kilnojamasis turtas (įranga, žemės ūkio technika);

Ø  Nekilnojamas turtas.

Neturint pakankamų užtikrinimo priemonių, pasirūpinsime UAB „Žemės ūkio paskolų garantijų fondo garantija“.

Nėra jokių baudų ar mokesčių už paskolos grąžinimą anksčiau numatyto laiko!

Kaip gauti paskolą?

Jei nusprendėte prašyti ūkininko paskolos kredito unijoje „Germanto lobis“, Jums reikėtų:

1. Jei dar nesate mūsų Unijos nariu - juo tapti. Informaciją apie tai, kas gali tapti Unijos nariu ir kaip tai padaryti, rasite čia.

2. Dokumentų sąrašas žemės ūkio paskolai gauti:

Ø  Prašymas paskolai gauti (Prasymas-zemes-ukio-paskolai.docx).

Ø  Laidavimo paraiška (Laidavimo_paraiska.doc.docx).

Ø  Asmens tapatybės dokumento kopija.

Ø  Balansas už praėjusius 2 metus ir paskutinį einamųjų metų ketvirtį.

Ø  Pelno - nuostolio ataskaita už praėjusius 2 metus ir paskutinį einamųjų metų ketvirtį.

Ø  Pinigų pirkimo pardavimo žurnalas (jei nesudaromas balansas).

Ø  Pasėlių deklaracija.

Ø  Gyvulių apskaitos žurnalas.

Ø  Nuosavybę įrodantys dokumentai (nekilnojamojo turto registro pažymos, transporto priemonės tech.pasų kopijos).

Ø  Įkeičiamo turto vertinimas (ne senesnis nei 6 mėn.).

 

Prieš priimdami sprendimą dėl paskolos ir jos dydžio, jūs turėtumėte atidžiai įvertinti asmenines ir/ar šeimos finansines perspektyvas bei galimybes.

Svajonių namai su kredito unijos „Germanto lobis“ būsto kreditu

Kredito unija „Germanto lobis“ palankiomis sąlygomis siūlo būsto kreditus norintiems įsigyti, remontuoti ar statyti būstą. Unija gali Jums suteikti kreditą, kurio vertė siekia iki 85 proc. įkeisto turto vertės.

Jei norite sužinoti preliminarias būsto kredito sąlygas, kviečiame pasinaudoti mūsų būsto kredito skaičiuokle: Būsto kredito skaičiuoklė 

Visada kviečiame susidomėjusius asmenis užsukti pas mus ir šeimos gerovę kurti nuosavuose namuose, mes galime pasiūlyti lankstesnes sąlygas ir įsiklausyti į kiekvieno nario poreikius.

Refinansuokite būsto paskolą

Kredito unija siūlo vienas konkurencingiausių palūkanų normų paskoloms. Drąsiai kreipkitės į mus, jei norėtumėte refinansuoti kitose kredito įstaigose pasiimtą būsto paskolą.

FB kreditas bustui

Naudodamiesi finansavimo paslaugomis jūs prisiimate finansinius įsipareigojimus. Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas gali neigiamai įtakoti jūsų kredito istoriją, didinti skolinimosi kaštus, taip pat gali būti pradėtas priverstinis išieškojimas.

Prieš priimdami sprendimą dėl paskolos ir jos dydžio, jūs turėtumėte atidžiai įvertinti asmenines ir/ar šeimos finansines perspektyvas bei galimybes.

Kredito unija "Germanto lobis" - patikimas Jūsų finansinis partneris".

Mus rasite adresu Sedos g. 6, Telšiai, tel.: (8 444) 33788, 8 685 42005 ir nutolusiose kasose Luokėje, Tryškiuose, Varniuose bei filiale Rietave (Oginskių g. 10, Rietavas).


Pakaks dvejoti! Pradėkite savo idėjas versti realybe.

vsf-Banneriai-1200x300-A

Kredito unija „Germanto lobis“ nuo 2016 m. IV ketv. kredituoja jauną verslą su ES finansine priemone „Verslumo skatinimas 2014-2020“

Kredito unijos, kredituodamos fizinius ir juridinius asmenis iš finansinės priemonės „Verslumo skatinimas 2014-2020“ (toliau – „Verslumo skatinimas“), siekia:

Ø  sudaryti sąlygas labai mažoms ir mažoms įmonėms bei fiziniams asmenims pradėti arba vystyti neseniai pradėtą verslą;

Ø  skatinti verslumą ir savarankišką užimtumą Lietuvoje, teikiant finansinę paramą kreditų forma ir konsultuojant bei mokant pradedančiuosius verslo pagrindų.

Maksimali kredito suma iki 25 000 Eur.

Kredito kintamų palūkanų norma nuo 3 proc.

Kreditai bus teikiami iki 2023 metų rugsėjo 30 d.

Būsimos kreditų teikimo sąlygos pasiekiamos čia (spausti čia)

Priemonę „Verslumo skatinimas“ koordinuoja Lietuvos centrinė kredito unija, o ją valdo UAB „Investicijų ir verslo garantijos“.

Kreditų paskirtis. Kreditai yra skirti investicijoms ir (arba) apyvartinėms lėšoms papildyti.

Kreditai negali būti skirti esamiems kreditų gavėjų įsipareigojimams finansų įstaigoms refinansuoti, taip pat kreditų lėšos negali būti naudojamos apmokėti išlaidoms, kurioms skiriama negrąžinamoji subsidija.

Kur kreiptis?
Papildomos informacijos galima teirautis el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba tel. 8 800 11211.

Kuriame Lietuvos ateitį     lku     Invega

 

Mes esame tam, kad padėtume Jums visada, kai to labiausiai reikia!

Kredito linijos - tai kreditas, skirtas juridiniam asmeniui ir/ar fiziniam komerciniam asmeniui, suteikiantis galimybę bet kuriuo metu pasiskolinti visą ar dalį iš anksto numatytos kredito linijos limito sumos.

Terminas:

Ø  Maksimalus terminas - 60 mėnesių.

Ø  Jeigu kredito linijos terminas 12 mėnesių, kredito linijos sutartis gali būti pratęsta 12 mėnesių. Bendras kredito linijos terminas negali būti ilgesnis kaip 60 mėnesių.

Kredito teikimo sąlygos

Kredito linija teikiama tik verslo ar profesinėms reikmėms (įskaitant ir fizinius asmenis, kurie skolinasi verslo reikmėms, t.y. tais atvejais kai netaikomas vartojimo kredito įstatymas). 

Kredito gavėjas:

Ø  Fizinis asmuo

Ø  Juridinis asmuo

Kredito gavėjui keliami reikalavimai:

Ø  Verslas, kurio finansavimui bus naudojama kredito linija, vykdomas ne trumpiau nei 1 metus.

Ø  Narys turi pastovių įplaukų į sąskaitą ne mažiau kaip 3 mėnesius.

Palūkanos - fiksuotos.

Palūkanos mokamos tik už panaudotą kredito linijos limito sumą. Už nepanaudotą kredito linijos limitą yra taikomas kredito sutartyje numatytas 0.50 proc. įsipareigojimo mokestis.

Kredito dydis

Ø  Nustatomas atsižvelgiant į nario pajamas, apyvartą kredito unijoje ir turimus bei numatomus įsipareigojimus.

Ø  Grąžinimo sąlygos. Kredito grąžinimo grafikas nesudaromas.

Ø  Kredito linija grąžinama termino pabaigoje, kas mėnesį iki paskutinės einamojo mėnesio dienos sumokant priskaičiuotas palūkanas.

Ø  Nustatomas automatinis palūkanų nurašymas kiekvieno mėnesio paskutinę dieną iš susietos sąskaitos.

Ø  Galimybė anksčiau laiko padengti kredito liniją.

Ø  Jei kredito linijos sutartyje yra nustatyti daliniai kredito linijos grąžinimo terminai, tai kredito linija turi būti grąžinama pagal nustatytus dalinius grąžinimo terminus.

Užtikrinimo priemonės

Ø  Laidavimas;

Ø  Kilnojamo turto įkeitimas;

Ø  Nekilnojamo turto įkeitimas;

Ø  Netesybos.

Kodėl verta gauti finansavimą kredito unijoje „Germanto lobis“?

Ø  Greitas aptarnavimas ir sprendimas dėl kredito suteikimo.

Ø  Kreditą galima grąžinti anksčiau laiko be jokių baudų ar apribojimų.

Ø  Nedideli sutarties mokesčiai.

Naudodamiesi finansavimo paslaugomis jūs prisiimate finansinius įsipareigojimus. Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas gali neigiamai įtakoti jūsų kredito istoriją, didinti skolinimosi kaštus, taip pat gali būti pradėtas priverstinis išieškojimas.

Prieš priimdami sprendimą dėl paskolos ir jos dydžio, jūs turėtumėte atidžiai įvertinti asmenines ir/ar šeimos finansines perspektyvas bei galimybes.

Daugiau straipsnių...

  1. Vartojimo kreditas
  2. Verslo kreditas

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Skaityti daugiau