KUGL 368

Mes esame tam, kad padėtume Jums visada, kai to labiausiai reikia!

Kredito linijos - tai kreditas, skirtas juridiniam asmeniui ir/ar fiziniam komerciniam asmeniui, suteikiantis galimybę bet kuriuo metu pasiskolinti visą ar dalį iš anksto numatytos kredito linijos limito sumos.

Terminas:

Ø  Maksimalus terminas - 60 mėnesių.

Ø  Jeigu kredito linijos terminas 12 mėnesių, kredito linijos sutartis gali būti pratęsta 12 mėnesių. Bendras kredito linijos terminas negali būti ilgesnis kaip 60 mėnesių.

Kredito teikimo sąlygos

Kredito linija teikiama tik verslo ar profesinėms reikmėms (įskaitant ir fizinius asmenis, kurie skolinasi verslo reikmėms, t.y. tais atvejais kai netaikomas vartojimo kredito įstatymas). 

Kredito gavėjas:

Ø  Fizinis asmuo

Ø  Juridinis asmuo

Kredito gavėjui keliami reikalavimai:

Ø  Verslas, kurio finansavimui bus naudojama kredito linija, vykdomas ne trumpiau nei 1 metus.

Ø  Narys turi pastovių įplaukų į sąskaitą ne mažiau kaip 3 mėnesius.

Palūkanos - fiksuotos.

Palūkanos mokamos tik už panaudotą kredito linijos limito sumą. Už nepanaudotą kredito linijos limitą yra taikomas kredito sutartyje numatytas 0.50 proc. įsipareigojimo mokestis.

Kredito dydis

Ø  Nustatomas atsižvelgiant į nario pajamas, apyvartą kredito unijoje ir turimus bei numatomus įsipareigojimus.

Ø  Grąžinimo sąlygos. Kredito grąžinimo grafikas nesudaromas.

Ø  Kredito linija grąžinama termino pabaigoje, kas mėnesį iki paskutinės einamojo mėnesio dienos sumokant priskaičiuotas palūkanas.

Ø  Nustatomas automatinis palūkanų nurašymas kiekvieno mėnesio paskutinę dieną iš susietos sąskaitos.

Ø  Galimybė anksčiau laiko padengti kredito liniją.

Ø  Jei kredito linijos sutartyje yra nustatyti daliniai kredito linijos grąžinimo terminai, tai kredito linija turi būti grąžinama pagal nustatytus dalinius grąžinimo terminus.

Užtikrinimo priemonės

Ø  Laidavimas;

Ø  Kilnojamo turto įkeitimas;

Ø  Nekilnojamo turto įkeitimas;

Ø  Netesybos.

Kodėl verta gauti finansavimą kredito unijoje „Germanto lobis“?

Ø  Greitas aptarnavimas ir sprendimas dėl kredito suteikimo.

Ø  Kreditą galima grąžinti anksčiau laiko be jokių baudų ar apribojimų.

Ø  Nedideli sutarties mokesčiai.

Naudodamiesi finansavimo paslaugomis jūs prisiimate finansinius įsipareigojimus. Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas gali neigiamai įtakoti jūsų kredito istoriją, didinti skolinimosi kaštus, taip pat gali būti pradėtas priverstinis išieškojimas.

Prieš priimdami sprendimą dėl paskolos ir jos dydžio, jūs turėtumėte atidžiai įvertinti asmenines ir/ar šeimos finansines perspektyvas bei galimybes.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Skaityti daugiau