KUGL 368

„Perlo“ terminaluose pasiekiamos ir kredito unijos „Germanto lobis“ paslaugos 

 Vieningoje sistemoje veikiančios 63 kredito unijos plečia paslaugų spektrą – pinigų operacijos nuo kovo 27 d. unijų klientams vykdomos ir „Perlo“ terminaluose. Kredito unijos „Germanto lobis“ nariai „Perlo“ terminaluose gali išsigryninti lėšas, papildyti debetinių „Maestro“ ir kreditinių „MasterCard“ kortelių sąskaitas, peržiūrėti sąskaitos likučius. 

„Perlo“ terminaluose pinigų operacijos unijos nariai galės naudotis minėtomis paslaugomis ne tik lankantis unijoje arba naudojantis 6 bankų bankomatų tinklais, bet ir esant atokiausiose Lietuvos vietose tiek darbo, tiek švenčių dienomis ar savaitgaliais.“, – teigia kredito unijos „Germanto lobis“ valdybos pirmininkas Vytautas Barsteiga.

Šiuo metu visoje šalyje yra per 1700 „Perlo“ terminalų, kur aptarnaujami mokėjimo kortelių turėtojai. Kredito unijos „Germanto lobis“ nariai pinigų operacijas taip pat gali vykdyti Šiaulių banko, „Nordea“, „Danske“, „Citadele“ 270 bankomatų tinkle, 528 SEB ir DNB bankų bankomatuose,186 klientų aptarnavimo skyriuose kredito unijose. 2013 m. sausio mėn. duomenimis, 63 kredito unijos buvo išdavusios 15,7 tūkst. debetinių ir kreditinių kortelių – 5 proc. daugiau nei prieš metus (14,9 tūkst.). 

„Perlo“ terminaluose minimali vienos operacijos suma yra 20 litų, maksimali – 2000 litų. Bendra atliktų operacijų suma per parą negali viršyti mokėjimo kortelei nustatyto paros operacijų limito.

Lietuvoje veikia 75 licenciją turinčios kredito unijos, iš kurių 63 priklauso LCKU sistemai ir Asociacijai Lietuvos kredito unijos. Tik LCKU sistemai priklausančios kredito unijos teikia platų paslaugų spektrą, tokių kaip el. bankininkystė „i-Unija“, mokėjimo kortelės „MasterCard“, „Maestro“, apmokėjimus už komunalines paslaugas, pinigų pavedimus Lietuvoje ir užsienyje. Šių 63 kredito unijų veiklą prižiūri Lietuvos bankas ir Lietuvos centrinė kredito unija.

Kredito unija – bendruomenės sukurta kooperatinė bendrovė, teikianti finansines paslaugas. Šią organizaciją valdo ir kontroliuoja jos nariai vadovaudamiesi kooperatiniu principu: vienas narys – vienas balsas.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Skaityti daugiau