KUGL 368

informuojame, kad nuo 2019 m. gegužės 1 d. pasikeitė kai kurios Jūsų turimo Taupomojo ir/ar Vaiko indėlio (toliau – Indėlis) sutarties sąlygos.

Iki pokyčių Jūsų Taupomasis indėlis buvo neterminuotas, nuo 2019 m. gegužės 1 d. jam yra nustatytas terminas – 36 mėn. su automatiniu pratęsimu. Tai reiškia, kad kas 3 metus Jums bus perskaičiuojamas palūkanų normos dydis pagal pratęsimo dieną galiojančias kredito unijos palūkanų normas.

Šiuo metu galiojanti Taupomojo indėlio palūkanų norma nėra pakitusi ir Jums bus taikoma iki 2022 m. gegužės 1 d.

Kadangi Taupomasis indėlis tampo terminuotu, atsirado nutraukimo anksčiau laiko sąlyga – palūkanos yra nemokamos už paskutinius 12 mėn. laikotarpį. Keičiamos ir Vaiko indėlio nutraukimo sąlygos – palūkanos yra nemokamos už paskutinius 12 mėn. laikotarpį.

Taip pat pasikeitė ir Jūsų vaiko indėlio pavadinimas, nuo 2019 m. gegužės 1 d. jis vadinsi „Vaiko taupomasis indėlis“.

Kaip ir anksčiau, ir toliau galėsite pasinaudoti dalinio lėšų išėmimo sąlyga – iki liepos 1 d. galite išsiimti 1 kartą per mėnesį, bet ne daugiau, kaip 50 proc. turimos sumos, o nuo liepos 1 d., 1 kartą per tris mėnesius, bet ne daugiau, kaip 50 proc. turimos sumos.

Kaip ir anksčiau, galėsite Indėlį papildyti. Norime pranešti, kad po 2019 m. gegužės 1 d. mes Jums siūlome galimybę pasirinkti ir periodinio Indėlio papildymo sąlygą: papildyti Indėlio sąskaitą pageidaujamu periodiškumu (galimi pasirinkimo variantai – kas mėnesį, kas ketvirtį, kas pusmetį, kas metus). Periodiniam papildymui galite nustatyti galiojimo laiką, bet kada jį sustabdyti, o sustabdžius ir vėl nustatyti. Jeigu su Indėliu susietoje sąskaitoje nepakaks lėšų periodiniam papildymui, ši suma nuskaitoma nebus, tad prievolės taupyti nėra. Jeigu norite pasirinkti periodinį papildymą – susisiekite su mumis.

Jeigu nesutinkate su pasikeitusiomis Indėlio sutarties sąlygomis, turite teisę per 60 kalendorinių dienų nuo gegužės 1 d. kreiptis į kredito uniją dėl sąlygų aptarimo, šiuo atveju Jums bus pasiūlytas priimtiniausias sprendimas, dėl pasikeitusių sutarčių sąlygų.

Jeigu turite daugiau klausimų, susisiekite su mumis telefonu 844433788 arba elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , arba atvykite į artimiausią klientų aptarnavimo padalinį.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Skaityti daugiau