KUGL 368

2018-09-22 dieną, jau penktą kartą Telšiuose, startavo asmenino ir estafetinio bėgimo šventė „Judėkime kartu 2018“ su šūkiu - „Dalyvauk bėgime ir namo grįžk naujais „Asics“ bėgimo bateliais!“. Nors oras nelepino tą dieną ir buvo lietinga, visgi bėgimo šventė įvyko su trenksmu ir Telšių Masčio ežero pakrantėje šurmuliavo daugiau nei du šimtai sporto entuziastų. DSC 0022-001

„Kiekvienais metais, dalyvių skaičius didėja ir tai džiugina širdį ir norą tęsti šį kredito unijos „Germanto lobis“ organizuojamą renginį, kuris skatina visus kooperuotis, nes tik dirbdami iš vien galime pasiekti aukštumų.“ – teigė kredito unijos „Germanto lobis“ valdybos pirmininkas Vytautas Barsteiga.

Užtikrinti varžybų kokybę ir profesionalumą, jau trečius metus, geranoriškai padeda Telšių orientavimosi sporto klubas. Jų tikslas - skatinti visuomenės domėjimąsi sportu ir dalyvavimą sportiniuose renginiuose. Pasitelkus Telšių miesto ir rajono gyventojus, sportininkus, įstaigų ir organizacijų atstovus, studentus, mokinius plėtoti vienos iš populiariausių sporto šakų tradicijas.

Kredito unija „Germanto lobis“ nuoširdžiai dėkoja šventės partneriams ir rėmėjams: Telšių mamyčių klubui, Telšių rajono visuomenės sveikatos biurui, Telšių miesto seniūnijai, Sporto klubui "Džiugas gym", Sporto klubui "Vitaminas“, Asmeninei sporto trenerei Jolitai, MB "Lukameda" Stuburo skausmo gydymas, AB Žemaitijos pienas, UAB Charlot Lt, Futbolo klubui "Džiugas", Radijo stočiai XXL FM, Nepriklausomai Herbalife partnerei Irmai Vaičaitienei ir jos komandai už geranorišką partnerystę ir idėjų įgyvendinimą organizuojant bėgimo šventę „Judėkime kartu 2018“.

216

„Esame bendruomeniška ir demokratiška Unija, skleidžianti visuomenei žinutę, apie kooperacijos jėgą! Tariame didelį ačiū visiems dalyviams, kurie nepabijojo lietaus ir stojo prie starto linijos, bei kviečiame visus atvykti pas mus, į kredito uniją „Germanto lobis“, kur Jūsų laukia skaidrumas ir orientacija į atsakingą pelną, paremtą verte bendruomenėms, tai išskirtinis derinys, kurio negali pasiūlyti jokia kita finansinė organizacija.“ – su optimizmu, savo nuomone dalinosi kredito unijos „Germanto lobis“ administracijos vadovo pavaduotoja Inga Navikienė.

Kredito unija „Germanto lobis“ įsikūrusi adresu Sedos g. 6, Telšiai, tel.: (8 444) 33788, 8 620 89623. Taip pat veikia nutolusios kasos Luokėje, Tryškiuose Varniuose bei Rietave. Mūsų teikiamos paslaugos Jums: indėliai, mokėjimo pervedimai ir įmokos, internetinė bankininkystė, tarptautiniai mokėjimo pervedimai, mokėjimo kortelės, paskolos.

338

Daugiau šventės akimirkų rasite: 

https://www.facebook.com/pg/kugl.lt/photos/?tab=album&album_id=925879794265230   

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Skaityti daugiau