KUGL 368

naujienosKaip investuoti į verslo pradžią? Kas svarbiausia norint plėtoti pasirinktos verslo idėjos sėkmę?

– išmanyti pasirinktą veiklą. Kiekviena veikla turi savo subtilumų, todėl geriausia imtis tos veiklos, kurią išmanote geriausiai.. Svarbu laiku įvertinti, kiek pasirinkta verslo idėja yra aktuali, kokia jos galima plėtra dabartinėje rinkoje bei kokiai tikslinei auditorijai ji būtų aktualiausia, identifikuoti konkurenciją. Šie ir visi kiti aspektai puikiai atsispindės verslo plane.

– iš anksto pasiruošti pirminę verslo idėjos strategiją. Svarbu laiku įvertinti, kiek pasirinkta verslo idėja yra aktuali, kokia jos galima plėtra dabartinėje rinkoje bei kokiai tikslinei auditorijai ji būtų aktualiausia, identifikuoti konkurenciją. Šie ir visi kiti aspektai puikiai atsispindės verslo plane.

– suformuoti komandą. Kiekvienoje komandoje svarbu turėti kelis žmonių tipus, t.y. atsakingą už idėjos „pardavimą“ kitiems, technologijų, dizaino ekspertą, bei idėjos vystytoją. Gera komanda – tai daugiau nei puiki pradžia.

– sukaupti pradinį kapitalą verslo pradžiai. Pradinės, bent minimalios, lėšos yra būtinos. Norint paimti paskolą verslo pradžiai ar plėtrai kredito unijose iš „Verslumo skatinimo fondo“ būtina įnešti 10 proc. pajinį įnašą nuo planuojamos gauti paskolos sumos. 

– įvertinti, ar verslas veiks pelningai. Būtina iš anksto numatyti, kaip pasirinkta verslo kryptis galės generuoti pakankamus lėšų srautus paskolai grąžinti. Įsivertinti, kiek verslas bus atsiperkantis ir įgalus grąžinti pirmines investicijas.

Turinčius daugiau klausimų, kaip investuoti į verslo pradžią ar plėtrą, kviečiame teirautis nemokamu tel. nr. 8 800 11211

PAPRASTAI IR AIŠKIAI! PAPRASTI SPRENDIMAI - PAPRASTIEMS ŽMONĖMS!

Kilus finansinių klausimų, visada prašome kreiptis į kredito uniją ,,Germanto lobis“, esančią Sedos g. 6, Telšiai, tel.: (8 444) 33788, 8 685 42005. Taip pat į nutolusias kasas Luokėje, Tryškiuose, Varniuose, Nevarėnuose bei Rietavo filialą, kur Jūsų lauks profesionalūs darbuotojai. Mūsų teikiamos paslaugos Jums: indėliai, mokėjimo pervedimai ir įmokos, internetinė bankininkystė, tarptautiniai mokėjimo pervedimai, mokėjimo kortelės, paskolos. 

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Skaityti daugiau