KUGL 368

Kredito unijos "Germanto lobis" nariai ir klientai, norime supažindinti su keliais svarbiais pakeitimais, susijusiais su mobiliuoju elektroniniu parašu. 

naujienos

Visų pirma, nuo 2018 m. liepos 1 d. nustos galioti šiuo metu SIM kortelėse naudojami RSA1024 sertifikatai, todėl iki liepos 1 d. turite pasikeisti savo SIM korteles, o tai padaryti galite nuvykę pas savo mobiliojo ryšio operatorių. Nepasikeitus SIM kortelės iki liepos 1 d., po šios datos nariai negalės prisijungti prie i-Unija su senuoju mobiliuoju parašu. 

Antra naujiena- nuo 2018 m.  gegužės 1 d. Lietuvos e. parašo rinkoje greta Registrų centro sertifikatų mobiliose laikmenose pradedami platinti ir  Estijos bendrovės „SK ID solutions“ (toliau – SK) išduodami sertifikatai į SIM korteles 3 mobiliojo ryšio operatoriams (Telia Lietuva, AB, UAB „Tele2, UAB  „Bitė Lietuva“). T.y. mobilaus ryšio operatoriai platins m.parašą tiek su SK sertifikatais, tiek su Registrų centro sertifikatais. 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Skaityti daugiau