KUGL 368

DSCN9419Šių metų kovo 28 dieną įvyko kredito unijos „Germanto lobis“ pakartotinis visuotinis narių susirinkimas. Jame išklausytos Stebėtojų tarybos pirmininko Andriaus Norkūno, Vidaus audito tarnybos vadovės Birutės Baltuonienės, Valdybos pirmininko Vytauto Barsteigos, Paskolų komiteto pirmininko Albino Slavinskio  pateiktos metinės veiklos ataskaitos. Vyriausioji buhalterė Ingrida Šeršniovienė pristatė metinių finansinių ataskaitų rinkinį  už 2016 –uosius metus, bei 2017 metų pajamų ir išlaidų sąmatą. Administracijos vadovo pavaduotoja Inga Navikienė supažindino su 2017-2019 metų veiklos planu. Beveik vienbalsiai susirinkime dalyvavę kredito unijos nariai pritarė ataskaitoms, kitų metų veiklos planui, pajamų ir išlaidų sąmatoms. Kadangi 2016 m. Valdyboje atsistatydino vienas narys, todėl likusiam veikiančios Valdybos kadencijos laikotarpiui išrinkta nauja narė kredito unijos „Germanto lobis“ administracijos vadovo pavaduotoja Inga Navikienė.

Susirinkimui tik prasidėjus, sulaukta ir staigmenų. Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugija Telšių skyrius, už nuoširdų bendradarbiavimą ir paramą organizuojant Europos saugaus eismo ir pirmosios pagalbos kompaniją „Tau duotas vienas gyvenimas, saugok jį“, kredito unijai „Germanto lobis“ įteikė pagerbimo raštą.

Ataskaitinį susirinkimą pradėjo jam pirmininkavęs KU „Germanto lobis“ Stebėtojų tarybos pirmininkas A.Norkūnas. Anot jo, 2016-ieji metai – tai pokyčių metai ir dėka darnios administracijos, Valdybos ir Paskolų komiteto veiklos bei patikimos Stebėtojų tarybos narių bei Vidaus audito tarnybos vadovės B.Baltuonienės priežiūros ir patikros, kredito unija žengia į 2017 metus, pasiruošusi naujiems išbandymams.

Išsamią ataskaitą pateikęs KU „Germanto lobis“ valdybos pirmininkas V.Barsteiga pabrėžė, kad pasitinkant veiklos 20-metį, veikianti kooperatinė finansinė institucija, sėkmingai įgyvendina užsibrėžtus tikslus, jis pasidžiaugė didėjančiu žmonių pasitikėjimu, bendruomeniškumu, nuveiktais darbais, stiprėjančia unija ir jos įvaizdžio gerinimu bei kryptinga veikla, kurioje pernai, atsižvelgiant į Lietuvos banko reikalavimus, svarbiausia kryptis buvo  tvaraus kapitalo formavimas ir didinimas.

KU „Germanto lobis“ valdybos pirmininkas V.Barsteiga džiaugėsi įgyvendinta ilgai brandinta idėja - pasodinti Žemaitijoje kooperacijos parką, kartu su Žemės ūkio kooperatyvo „Rešketėnai“, Žemės ūkio kooperatinės bendrovės „Pieno gėlė“ bei kooperatyvo „Eko Žemaitija“ atstovais. Bendruomeniškumą stiprina  pernai jau trečią kartą  startavusi bėgimo šventė „Judėkime kartu“, pritraukianti gausų būrį įvairaus amžiaus sporto mėgėjų. Kredito unijos administracijos darbuotojai nuolatiniai Telšių mieste bei Rietavo savivaldybėje, organizuotų renginių dalyviai, Unija remia kaimo bendruomenių įgyvendinamus projektus bei renginius.

Paskolų komiteto pirmininkas A.Slavinskis ataskaitoje pateikė keletą skaičių: pernai 41 kartą komitetas rinkosi svarstyti paskolų išdavimo klausimų ir metų pabaigoje Unija jau buvo suteikusi paskolų už 14 mln. eurų,  jis apgailestavo, kad nesuradus kito tinkamo sprendimo per 2016 m. nurašyta 12 paskolų, dėl kurių susigrąžinimo vyksta teisiniai procesai.

KU „Germanto lobis“ 2017-2019 metų veiklos planą pristačiusi administracijos vadovo pavaduotoja Inga Navikienė pabrėžė, kad pagrindine kryptimi, kaip ir ankstesniais metais bus tvaraus kapitalo formavimas, paskolų portfelio augimas ir rizikos valdymas, paslaugų ir produktų pardavimo didinimas bei paskolų portfelio aktyvinimas, o taip pat - unijos įvaizdžio kūrimas ir rinkodara.

Pasibaigus susirinkimui KU „Germanto lobis“ nariai pabendravo prie kavos ir arbatos puodelio, o vėliau mėgavosi nuotaikingu humoro vakaru su Artūru Orlausku ir Aleksandru Karpavičiumi.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Skaityti daugiau