KUGL 368

„Žmogiškojo kapitalo kūrybiškumo optimizavimas, siekiant sukurti ir išlaikyti pirmaujančią įmonę“

Programa

2017.01.25

Laikas

Pranešėjai

Pranešimų temos

13.00 – 14.10

Jolanta Vaserienė,

Ugdančio vadovavimo praktikė-ekspertė, „Growth.lt“ savininkė.

„Žmogiškojo kapitalo kūrybiškumo optimizavimas, siekiant sukurti ir išlaikyti pirmaujančią įmonę.“

14:10 – 14:40

Juratė Tamošaitytė,

Projekto „Verslumo skatinimas“ vadovė.

„Verslumo skatinimas 2014–2020“

14.40 – 15.00

Zinaida Pikiotienė,

Telšių rajono VVG viešųjų ryšių specialistė

„Verslo galimybės “

15.00 –

Diskusijos prie kavos

 

 „Žmogiškojo kapitalo kūrybiškumo optimizavimas, siekiant sukurti ir išlaikyti pirmaujančią įmonę“ pranešimą pristatys – pardavimų vadovė, ekspertė praktikė Jolanta Vaserienė,   įmonės „GROWTH“ steigėja ir vadovė, turinti 18 m.   patirties pardavimų srityje, 6 m. vadovavimo ir komandos formavimo, mokymo, ugdymo, motyvavimo patirties.  Rezultatas – atsakomybė- kūrybiškumas, jų sąsajos ir priešybės.  Įmonės tikslai (direktoriaus tikslai) , darbuotojų tikslai - kaip sukurti  vienalytę, nenutrūkstančią grandį. Vadovavimo žmonėms Jūsų įmonėje įrankiai, jų  pliusai ir minusai. Kur ieškoti tobulintinų vietų, norint pagerinti įmonės rezultatus.

Apibendrinimas.  Renginys įvyks 2017.01.25 13.00 val.  kredito unijos „Germanto lobis“ posėdžių salėje (trečiame aukšte), esančioje Sedos g. 6, Telšiai. 

Išankstinė registracija elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba telefonu 8-685-42005.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Skaityti daugiau