KUGL 368

Š. m. spalio 1 dieną Telšiuose vyko spalvinga „Turgus 2016“ šventė, kurioje nuo pačio ryto šurmuliavo gausus būrys šventės dalyvių.

Kredito unijos „Germanto lobis“ kolektyvas aktyviai įsiliejo į tradicinę derliaus šventės eiseną, kuri stebino ne tik eisenos dalyvių gausa, bet ir gera nuotaika, dainomis, bei pilnais karučiais derliaus gerybių. Turguje apsilankiusieji galėjo įsigyti ir gardžių dešrelių, ir kvapnios duonelės, ir tautodailininkų gaminių. Miesto aikštę papuošė iš rudens gėrybių sudėliotas žodis ŽEMAITĖJĖ.

1

O kokia šventė be apdovanojimų? Buvo įvertintos visos seniūnijos, kurios pristatė savo skaniuosius sūrius, o kredito unija „Germanto lobis“ savo įsteigtais prizais apdovanojo Gadūnavo, Nevarėnų ir Luokės seniūnijas, už originaliausiai įrengtas prekybos vietas, kuriose šventės dalyviai galėjo ne tik paskanauti gardėsiais, bet ir jų įsigyti.

Džiaugiamės matydami optimistiškai nusiteikusius šventės dalyvius ir norime pakviesti visus Telšių miesto, bei rajono gyventojus naudotis kredito unijos „Germanto lobis“ paslaugomis ir puoselėti Lietuviškos bankininkystės tradicijas.

Kilus finansinių klausimų, visada prašome kreiptis į kredito uniją ,,Germanto lobis“, esančią Sedos g. 6, Telšiai, tel.: (8 444) 33788, 8 620 89623. Taip pat į nutolusias kasas Luokėje, Tryškiuose Varniuose, Nevarėnuose, Žarėnuose, Viešvėnuose, Tveruose bei Rietavo filialą, kur Jūsų lauks profesionalūs darbuotojai. Mūsų teikiamos paslaugos Jums: indėliai, mokėjimo pervedimai ir įmokos, internetinė bankininkystė, tarptautiniai mokėjimo pervedimai, mokėjimo kortelės, paskolos.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Skaityti daugiau