KUGL 368

Š.m. rugsėjo 24 - 25 dienomis vyko tradicinė Mykolinių šventė Rietave. O kokios Mykolinės be šventinės Rietavo seniūnijų ir bendruomenių mugės. Šiemet mugėje pirmą kartą puikavosi Rietavo metturgis, bei buvo demonstruojami tautiniai kostiumai, apdovanoti gražiausiai tvarkomų sodybų ir „Metų ūkis 2016“ apžiūros - konkurso nugalėtojai.

Susirinkusiuosius sveikino Rietavo savivaldybės meras Antanas Černeckis. Po nuotaikingų kalbų gerą nuotaiką, bei puikius muzikos garsus dovanojo Rietavo M.K.O. meno mokyklos orkestras ir Žemaitijos bei Klaipėdos krašto folkloriniai ansambliai.

2

Šventinėje mugėje dalyvavo ir kredito unijos „Germanto lobis“ kolektyvas. Rietavo filialo sąskaitų vadybininkė Vilija Dargienė su lobių šulinio loterija, kvietė visus šventės dalyvius išbandyti savo sėkmę. Visi buvo maloniai nustebinti puikiais prizais, teiravosi ir domėjosi Unijos teikiamomis paslaugomis. Buvo ištraukas ir pagrindinis prizas - nuostabi skrynia/taupyklė. 

 Kilus finansinių klausimų, visada prašome kreiptis į kredito uniją ,,Germanto lobis“, esančią Sedos g. 6, Telšiai, tel.: (8 444) 33788, 8 620 89623. Taip pat į nutolusias kasas Luokėje, Tryškiuose Varniuose, Nevarėnuose, Žarėnuose, Viešvėnuose, Tveruose bei Rietavo filialą, kur Jūsų lauks profesionalūs darbuotojai. Mūsų teikiamos paslaugos Jums: indėliai, mokėjimo pervedimai ir įmokos, internetinė bankininkystė, tarptautiniai mokėjimo pervedimai, mokėjimo kortelės, paskolos.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Skaityti daugiau