KUGL 368

DSCN7672„Siekiant sėkmingai ir stabiliai dirbti, būtina užsitarnauti finansinėmis paslaugomis besinaudojančių unijos narių pasitikėjimą. Per dešimt metų augantis narių skaičius kredito unijos „Germanto lobis“ Žarėnų nutolusioje kasoje parodė, kad tai padaryti mums pavyko“, – kalbėjo kredito unijos „Germanto lobis“ valdybos pirmininkas V. Barsteiga. Priešingai nei komerciniuose bankuose, kredito unijoje visada stengiamasi įsiklausyti į besikreipiančiųjų poreikius bei galimybes. Žmonės tai supranta ir vertina, todėl daugelio lūpose kredito unija minima kaip patikima bendrovė, besistengianti dirbti unijos narių labui.  

Susirinkę svečiai, į šventinę popietę, skirtą KU „Germanto lobis“ Žarėnų nutolusios kasos 10 metų darbo veiklos jubiliejui paminėti, nestokojo gerų žodžių Žarėnuose dirbančiai sąskaitų vadybininkei Danutei Bladžinauskienei. Sėkmingai klestėti ir plėsti Unijos narių gretas su Dievo palaima linkėjo kasos patalpas pašventinęs Žarėnų bažnyčios klebonas Kęstutis Balčiūnas.

Kultūros centro direktorė Dalia Petrauskienė, nestokojanti idėjų, surinko informaciją apie Žarėnų nutolusios kasos veiklą ir parašė simbolinį metraštį, kurį įteikė Unijos darbuotojai Danutei Bladžinauskienei, palinkėdama tęsti pradėtą gražią veiklos istoriją.

20160323 102334

KU „Germanto lobis“ Stebėtojų tarybos pirmininkas Andrius Norkūnas dėkojo Žarėnų kasos nariams už jų bendruomeniškumą, kooperatinės bankininkystės idėjų palaikymą. Administracijos vadovo pavaduotoja Inga Navikienė palinkėjo, kad Žarėnų miestelio gyventojams, Unijos kasa, visada išliktų pagrindine finansine įstaiga, kurioje galima atlikti visas šiuolaikiškas finansines operacijas.

Žarėnų miestelio seniūnas Pranas Lukošius, drauge su Žarėnų, Kegų ir Feliksavo seniūnaičiais linkėjo ilgiausių metų ir sėkmės darbuose, o kredito unijos „Germanto lobis“ valdybos pirmininkui Vytautui Barsteigai įteikė simbolinį Žarėnų herbo ženkliuką, palinkėdamas sukaupti visų Telšių rajono seniūnijų herbų kolekciją.

Miestelio Bočių pirmininkas Antanas Sivickis, sveikindamas džiaugėsi, kad miestelyje yra Unija, kurioje galima atlikti visas finansines paslaugas. Bendruomenės pirmininkė Laima Jurkuvienė pridūrė, kad tai sutaupo gyventojų brangų laiką. Dalios Bindzienės individualios įmonės atstovė Adelė Liutkienė, taip pat negailėjo gerų žodžių ir teigė, jog apsilankius Unijos kasoje, galima gauti visas finansines paslaugas, ir maloniai pasišnekučiuoti, jei pritarė ir dienos centro socialinės darbuotojos. O šį gražų paminėjimą užbaigė, Žarėnų miestelio kapela „Žara“ vadovaujama Vido Petrausko.

Kredito unija  „Germanto lobis“ yra kooperatinės bankininkystės lyderis Telšių rajone. Šiuo metu Unija jau yra įsteigusi 7 savo nutolusias kasas, bei Rietave veikia KU „Germanto lobis“ filialas.

Kredito unija - bendruomenės sukurta kooperatinė bendrovė, teikianti finansines paslaugas, ir yra valdoma jos narių, vadovaujantis kooperatiniu principu: vienas narys-vienas balsas.

Džiugu, kad bendruomenės finansinė įstaiga - kredito unija  „Germanto lobis“ - jungia vis platesnį savo narių būrį, taip stiprindama savo kapitalą ir galėdama pasiūlyti šiuolaikiškas ir profesionalias finansines paslaugas.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Skaityti daugiau