KUGL 368

Gerb. kreditos unijos "Germanto lobis" nariai, informuojame, š.m. kovo 25 d. LKU kredito unijų grupės internetinėje bankininkystėje bus laikinai apribota galimybė vykdyti mokėjimus į visas kredito įstaigas, išskyrus LKU grupės kredito unijas.  LKU kredito unijų grupė naudojasi STEP2 tarpuskaitos namų paslaugomis, šiai sistemai Didysis penktadienis (kovo 25 d.) yra nedarbo diena, todėl tą dieną tarpbankiniai mokėjimų nurodymai į kredito įstaigas nebus vykdomi.

Kovo 25 d. įvykdžius mokėjimo pavedimus į kredito įstaigas, mokėjimai bus įvykdyti ir pinigai pervesti kovo 29 d. (antradienį). Tai negalioja pinigų pervedimams tarp savo sąskaitų, tarp LKU grupės kredito unijų ir pinigų pervedimo užskaitymui iš kitų kredito įstaigų į kredito unijų narių sąskaitas. Vykdant pinigų pervedimus tarp LKU grupės kredito unijų, mokėjimai bus įvykdyti iš karto.

Apgailestaujame už nepatogumus ir kviečiame skubius pinigų pervedimus į nurodytus komercinius bankus įvykdyti iki š.m. kovo 25 d.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Skaityti daugiau