KUGL 368

Kredito unija „Germanto lobis“ – pagrindinė bendruomenės kredito įstaiga, gerbianti kooperatinius principus ir tradicijas, teikianti šiuolaikiškas finansines paslaugas asmeniškai kiekvienam nariui, tokiais principais vadovaujasi ir veikiančios įsteigtos nutolusios kasos.

Unijai vadovaujantis valdybos pirmininkas – administracijos vadovas Vytautas Barsteiga, o tuo metu, kai buvo steigiama Nevarėnų nutolusi kasa būdamas ir ūkininkas, pasistengė, kad kaimo žmonėms finansinės paslaugos būtų suteikiamos arčiau namų, sutaupant taip brangų žemdirbio laiką. Taigi, prieš 10 metų Nevarėnų miestelyje buvo atidaryta kredito unijos „Germanto lobis“ Nevarėnų nutolusi kasa, o sąskaitų vadybininkės pareigos patikėtos Nevarėnų seniūnijos gyventojai Audronei Sabutienei (tuo metu Mažeikienei). Miestelio gyventojai, ūkininkai, verslininkai, kurie ir anksčiau naudojosi įvairių finansinių įstaigų paslaugomis, savo santaupas patikėjo šiai, šalia namų įkurtai finansinei įstaigai – kredito unijai.

N-002Nevarėnų nutolusi kasa per savo darbo dešimtmetį ne tik pagražėjo, bet labai stipriai įaugo į miestelio gyvenimą. Didžioji dalis Nevarėnų seniūnijos gyventojų yra labai patenkinti seniūnijos centre galėdami gauti visas šiuolaikiškas ir kokybiškas bankines paslaugas ir jau neįsivaizduoja, kaip reikėtų išsiversti be Unijos  teikiamų finansinių paslaugų.

Ir toliau sėkmingai klestėti ir plėsti Unijos narių gretas su Dievo palaima linkėjo nutolusios kasos patalpas pašventinęs Nevarėnų bažnyčios klebonas Aloyzas Žygaitis.

Susirinkę svečiai, į šventinę popietę, skirtą kredito unijos „Germanto lobis“ Nevarėnų nutolusios kasos 10 metų veiklos jubiliejui paminėti, nestokojo gerų žodžių ne tik Unijos valdybos pirmininkui – administracijos vadovui Vytautui Barsteigai, bet ir Nevarėnuose dirbančiai sąskaitų vadybininkei Audronei Sabutienei. Ji aktyviai įsiliejusi į miestelio žmonių veiklą, dalyvauja įvairiuose seminaruose, rinkimų veikloje, yra aktyvi Nevarėnų seniūnijos moterų draugijos „Rėna“, bei vokalinio ansamblio narė, kitų Nevarėnų kultūros centro renginių dalyvė.

Nevarėnų seniūnė Vilma Šakienė sveikindama sakė, kad džiaugiasi jog kredito unija „Germanto lobis“ įsteigė miestelyje nutolusią kasą ir dėkojo Audronei Sabutienei už jos nuoširdumą. Nevarėnų vokalinio ansamblio narė ir moterų draugijos „Rėna“ pirmininkė Eugenija Jurkienė, kolektyvo ir draugijos vardu, taip pat negailėjo gerų žodžių ir teigė, jog apsilankius Unijos kasoje, galima gauti visas finansinėmis paslauga, ir maloniai pasišnekučiuoti, pasidalinti džiaugsmo akimirkomis, sunkiais išgyvenimais. Sąskaitų vadybininkės profesionalumu ir gebėjimu išklausyti bei patarti džiaugėsi ir ūkininkė Vida Čejauskienė. Nestokojantis humoro jausmo, Nevarėnų kultūros centro vadovas Albinas Šmukšta, juokaudamas sakė, kad ir kas benutiktų, Nevarėnuose nutolusi kasa privalo veikti. O aktyvūs Nevarėnų bendruomenės nariai I. A. Tenziagolskienė ir S. R. Tendziagolskis linkėdami ilgiausių metų, įteikė savo rankų darbo medalį, kuris primins 10 darbo veiklos metų.

N-016

KU „Germanto lobis“ valdybos pirmininkas – administracijos vadovas Vytautas Barsteiga dėkojo Nevarėnų kasos nariams už jų bendruomeniškumą, kooperatinės bankininkystės idėjų palaikymą. Administracijos vadovo pavaduotoja Inga Navikienė palinkėjo, kad Nevarėnų miestelio gyventojams, Unijos kasa, visada išliktų pagrindine finansine įstaiga, kurioje galima atlikti visas šiuolaikiškas finansines operacijas.

Susirinkusiems svečiams, Audronė Sabutienė padėkojo už aktyvumą ir bendradarbiavimą, už galimybę būti bendruomenės dalimi, ir drauge su Nevarėnų vokaliniu ansambliu ir jo vadovu Martynu Miliausku, atliko keletą vokalinių kūrinių.

Kredito unija  „Germanto lobis“ yra kooperatinės bankininkystės lyderis Telšių rajone. Šiuo metu Unija jau yra įsteigusi 7 savo nutolusias kasas, bei Rietave veikia KU „Germanto lobis“ filialas.

Kredito unija -bendruomenės sukurta kooperatinė bendrovė, teikianti finansines paslaugas, ir yra valdoma jos narių, vadovaujantis kooperatiniu principu: vienas narys-vienas balsas.

Džiugu, kad bendruomenės finansinė įstaiga - kredito unija  „Germanto lobis“ - jungia vis platesnį savo narių būrį, taip stiprindama savo kapitalą ir galėdama pasiūlyti šiuolaikiškas ir profesionalias finansines paslaugas.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Skaityti daugiau