KUGL 368

 

Bendra informacija

KU „Germanto lobis“ (toliau – „mes“ arba „Duomenų valdytojas“) yra šios interneto svetainės valdytoja. Šiomis privatumo taisyklėmis mes nustatome ir paaiškiname kaip yra renkami ir toliau tvarkomi jūsų asmens duomenys jums naudojantis šia interneto svetaine. Šiose privatumo taisyklėse nustatytos sąlygos taikomos kiekvieną kartą jums norint pasiekti mūsų teikiamą turinį ir /ar paslaugą, nepaisant to, kokį įrenginį (kompiuterį, mobilųjį telefoną, planšetę, televizorių ar kt.) naudojate.

Duomenų valdytojo rekvizitai:

KU „Germanto lobis“

Juridinio asmens kodas: 112041073

Adresas: Sedos g. 6, LT-87112, Telšiai

Tel. 8444 33788

El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Patvirtiname, kad jūsų duomenys bus renkami laikantis galiojančių Europos Sąjungos bei Lietuvos Respublikos teisės aktų reikalavimų bei kontroliuojančių institucijų nurodymų, bus taikomos visos protingos techninės ir administracinės priemonės tam, kad mūsų surinkti duomenys apie svetainės lankytojus būtų apsaugomi nuo praradimo, neleistino naudojimo ir/ar pakeitimų. Duomenų valdytojo darbuotojai yra raštiškai įsipareigoję trečiosioms šalims neatskleisti ir neplatinti darbo vietoje gaunamos informacijos įskaitant ir informacijos apie svetainės/socialinio tinklo paskyrų lankytojus.

Asmenys, kurie yra jaunesni negu 14 metų, negali teikti jokių asmens duomenų per mūsų svetainę /socialinių tinklų paskyras. Jei esate asmuo, kuris yra jaunesnis negu 16 metų, prieš pateikdami asmeninę informaciją) turite gauti savo tėvų arba kitų teisėtų globėjų sutikimą.

Taisyklėse vartojamos sąvokos suprantamos taip, kaip jos yra apibrėžtos Bendrajame duomenų apsaugos reglamente Nr. 2016/679 (ES).

Labai svarbu, kad atidžiai perskaitytumėte šias privatumo taisykles, nes, kiekvieną kartą lankydami šią interneto svetainę, sutinkate su čia aprašytomis sąlygomis. Jei nesutinkate su šiomis sąlygomis, prašome nesilankyti mūsų svetainėje, nesinaudoti mūsų turiniu ir/ar paslaugomis.

Kaip mes renkame informaciją apie jus?

Jūsų asmens duomenys, t.y. bet kokia informacija apie jus, kuri mums leidžia jus atpažinti, yra gaunama įvairias būdais:

-       jūs galite pateikti informaciją (asmens duomenis) patys (užpildydami susisiekimo formą su mumis internete užsisakydami naujienlaiškį, skambindami mums);

-       informacija apie jus gali būti renkama automatiškai (jums lankantis mūsų svetainėje, socialinėje paskyroje, naudojantis mūsų programėlėmis);

-       tam tikrais atvejais mes gauname informaciją apie jus iš trečiųjų asmenų bei galime rinkti informaciją apie jus iš viešai prieinamų šaltinių (pvz., per Linkedin socialinį tinklą, jūsų įmonės tinklalapį ar kitaip).

 

Jūs patys galite pateikti mums savo asmens duomenis tiesiogiai. Tai dažniausiai nutinka tokiais atvejais, kai:

 

-       jūs registruojatės mūsų svetainėje;

 

-       instaliuojate mūsų programėles;

 

-       užsisakote mūsų naujienlaiškį ar kitokią komunikaciją;

 

-       dalyvaujate apklausose.

 

Informacija apie jus gali būti renkama automatiškai. Tai dažniausiai nutinka tokiais atvejais, kai:

 

-       pateikiate užklausas per susisiekimo sistemą ar mūsų socialinių tinklų paskyras);

 

-       naudojatės svetaine (slapukų ir panašių technologijų pagalba renkami duomenys. Daugiau informacijos apie mūsų naudojamus slapukus rasite žemiau);

 

-       darote viešus įrašus socialinių tinklų platformose, kurias mes sekame.

 

Kiek tai yra leidžiama pagal galiojančius teisės aktus, mes galime gauti informaciją apie jus iš trečiųjų šalių. Tai gali būti informacija pateikiama mūsų partnerių, marketingo agentūrų, jūsų viešai prieinamų profilių informacija (Linkedin, Facebook, Twitter, Instagram). Mes galime gautą informaciją apie jus iš jūsų pačių, viešųjų ir komercinių šaltinių susieti ją su kita informacija, kurią gauname iš jūsų arba apie jus.

 

Mes galime rinkti informaciją apie jus ir kitais atvejais, kurie nėra aptarti šiose privatumo taisyklėse. Jei taip atsitiktų, mes jus papildomai informuosime.

 

 

Kokią informaciją (asmens duomenis) apie jus mes tvarkome?

Nors ir stengiamės rinkti kuo mažiau informacijos apie jus, savo veiklai vykdyti mes renkame šią informaciją:

-       informaciją, kuri būtina siekiant jums suteikti mūsų paslaugas;

-       informaciją, kurią jūs pateikiate apklausose;

-       informaciją, kurią jūs pateikiate skambindami mums;

-       informaciją apie jūsų pomėgius ir specifinius poreikius;

-       informaciją, reikalingą nustatyti jūsų amžių ir tapatybę;

-       informaciją apie jūsų naudojamą įrenginį.

Informacija, kurią mes renkame tiesiogiai iš jūsų bus akivaizdi iš aplinkybių ir konteksto. Pavyzdžiui:

-       Paslaugų suteikimui mes tvarkome tokią jūsų informaciją: vardas, pavardė, taip pat kita informacija, kuri gali būti reikalinga paslaugų suteikimo metu, kaip pavyzdžiui jūsų telefonas, elektroninis paštas skirti susisiekti su jumis.

-       Informacija apie jūsų pomėgius ir specifinius poreikius.

Informacija, kurią mes renkame automatiškai, paprastai yra tokia:

-       informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetainėmis (Įrenginio informacija: t.y., IP adresas, operacinės sistemos versija ir įrenginio, kurį naudojate turiniui/prekėms pasiekti, parametrai; prisijungimo informacija: t. y. jūsų sesijos naudojimo laikas ir trukmė, užklausų terminai, kuriuos įvedate mūsų svetainėje, ir bet kokia informacija, saugoma slapukuose, kuriuos nustatėme jūsų įrenginyje (slapukų politika pateikiama žemiau); vietos informacija: t. y. įrenginio GPS signalas arba informacija apie artimiausius „WiFi“ prieigos taškus bei mobiliojo ryšio bokštus, kuri gali būti perduota mums jums naudojantis mūsų svetainės turiniu.

Informacija, kurią gauname iš trečiųjų asmenų ar viešai prieinamų šaltinių dažniausiai yra ši:

-       jūsų el. pašto adresas, vardas, pavardė, specialūs poreikiai ir pomėgiai.

Jūs galite rinktis nepateikti mums tam tikros informacijos (pvz., informacijos, prašomos pateikti susisiekimo formoje), tačiau tokiu atveju negalėsime arba ne pilnai galėsime suteikti jums mūsų siūlomas paslaugas.

Svarbu: Kredito unijos "Germanto lobis" personalas nei raštu, nei telefonu, nei jokiais kitais būdais neprašo Jūsų prisijungimo duomenų, banko kortelių numerių, slaptažodžių ar bet kokios kitos informacijos dėl kurios panaudojimo Jums gali būti padaryta finansinė ar bet kokia kita žala.

Duomenų tvarkymo tikslai ir teisinis pagrindas

Aukščiau pateikiama informacija yra tvarkoma siekiant šių tikslų:

-       Finansinių ir kitų susijusių paslaugų teikimas.

-       Jūsų prašymu teikti informaciją susijusią su paslaugų teikimu.

-       Rinkodaros tikslu⃰, pvz., pateikti individualiai pritaikytus reklaminius skelbimus ir rėmėjų turinį ir siųsti pranešimus apie akcijas, įvertinti ir analizuoti savo rinką, klientus, produktus ir paslaugas (įskaitant ir jūsų nuomonės apie produktus ir paslaugas rinkimą, klientų/partnerių apklausų organizavimą, konkursus ar akcijas kiek tai leidžia įstatymai).

-       Sužinoti, kaip žmonės naudoja mūsų teikiamas internetines paslaugas, kad galėtume jas pagerinti ir kurti naują turinį, produktus bei paslaugas.

-       Ginti savo interesus teisme ar kitoje institucijoje.

-       Kitais būdais su jūsų sutikimu⃰.

Informuojame, kad jūs turite teisę bet kuriuo metu atsisakyti gauti mūsų siunčiamą tiesioginės rinkodaros turinį pranešdami mums savo apsisprendimą el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba pasinaudodami atsisakymo nuoroda pačiame naujienlaiškyje.

Jūsų asmens duomenys tvarkomi remiantis vienu arba keliais teisėto tvarkymo pagrindais:

-       Teisės aktų reikalavimų vykdymas;

-       Sutarties su jumis vykdymas;

-       Teisėti mūsų interesai, nebent jūsų privatūs interesai yra viršesni;

-       Tam tikrais atvejais, jūsų sutikimas.

Tikslai, kuriais tvarkome jūsų asmens duomenis su atitinkamu teisiniu pagrindu ir tvarkomais asmens duomenimis pateikiami šioje lentelėje.

Tikslas

Teisinis pagrindas (-ai)

Asmens duomenys

Finansinių ir kitų susijusių paslaugų teikimas

Sutarties su jumis vykdymas

Teisės aktų reikalavimų vykdymas

Teisėti interesai – verslo žinomumo ir prestižo didinimas.

Vardas, pavardė, kita informacija, kuri gali būti reikalinga paslaugų suteikimo metu, kaip pavyzdžiui jūsų telefonas, elektroninis paštas skirti susisiekti su jumis, informacija apie jūsų pomėgius ir specifinius poreikius.

Jūsų prašymu teikti informaciją susijusią su paslaugų teikimu

Ši informacija jums teikiama dėl to, kad turime teisėtą interesą suteikti tikslią informaciją apie savo teikiamas paslaugas, produktus, papildomai teikiamas paslaugas ir kt.

Siekdami atsakyti į jūsų paklausimus telefonu, elektroniniu paštu, socialinių tinklų aplinkoje ir kitais būdais galime paprašyti jūsų telefono, el. pašto adreso ar kito jums patogaus kontaktinio duomens.

Rinkodaros tikslu, pvz., pateikti individualiai pritaikytus reklaminius skelbimus ir rėmėjų turinį ir siųsti pranešimus apie akcijas, įvertinti ir analizuoti savo rinką, klientus, produktus ir paslaugas (įskaitant ir jūsų nuomonės apie produktus ir paslaugas rinkimą bei klientų apklausų organizavimą).

Šiuo tikslu tvarkome jūsų asmens duomenis turėdami teisinį interesą informuoti apie savo paslaugas, renginius, naujienas ir kitą aktualią informaciją.

Vardas, socialinio tinklo paskyros duomenys, telefonas, el. pastas, adresas, jūsų pomėgiai.

Sužinoti, kaip žmonės naudoja mūsų teikiamas internetines paslaugas, kad galėtume jas pagerinti ir kurti naują turinį, produktus bei paslaugas.

Šiuo tikslu tvarkome jūsų asmens duomenis turėdami teisinį interesą stebėti savo teikiamų paslaugų kokybę, kurti ir gerinti savo teikiamą turinį, užtikrinti svetainės saugumą.

IP adresas, operacinės sistemos versija ir įrenginio, kurį naudojate turiniui/prekėms pasiekti, parametrai, jūsų sesijos naudojimo laikas ir trukmė, užklausų terminai, kuriuos įvedate mūsų svetainėje, ir bet kokia informacija, saugoma slapukuose, kuriuos nustatėme jūsų įrenginyje, įrenginio GPS signalas arba informacija apie artimiausius „WiFi“ prieigos taškus bei mobiliojo ryšio bokštus, kuri gali būti perduota mums jums naudojantis mūsų svetainės turiniu.

Ginti savo interesus teisme ar kitoje institucijoje

Teisės aktų reikalavimų vykdymas.

Teisinis interesas - gintis nuo pareikštų ieškinių ir pretenzijų.

Priklausomai nuo pareikšto ieškinio ar pretenzijos, šiuo tikslu gali būti tvarkomi visi mūsų turimi jūsų asmens duomenys, išvardinti šiose privatumo taisyklėse.

Tais atvejais, kai tvarkysime jūsų asmens duomenis kitais tikslais negu nurodyta šiose taisyklėse, mes jus apie tai informuosime pateikdami atskirą pranešimą.

Kam perduodame jūsų asmens duomenis?

Mes galime perduoti jūsų asmens duomenis:

-       Įmonėms, kurios teikia paslaugas mūsų prašymu,

-       Bankams/įmonėms, kurios padeda vykdyti atsiskaitymo operacijas,

-       Lietuvos bankui,

-       FNTT,

-       Įmonėms, kurios padeda organizuoti konkursus/žaidimus/akcijas,

-       Kitiems atsakingai parinktiems verslo partneriams,

-       Kitoms šalims, kai to reikalaujama pagal įstatymus arba tai yra būtina siekiant apsaugoti mūsų teisėtus interesus.

Įmonės, kurios teikia paslaugas mūsų prašymu, šiuo metu yra tokios: Lietuvos centrinė kredito unija, IT paslaugų teikėjai Lietuvos centrinė kredito unija ir MB „Ne juokai“, UAB "Žemės ūkio paskolų garantijų fondas, UAB "Investicijų ir verslo garantijos", Nacionalinė mokėjimo agentūra prie ŽŪM, VĮ Registrų centras, LR socialinės apsaugos ir darbo ministerija, Klaipėdos regioninio valstybės archyvo Telšių filialas, VŠĮ "Žalios idėjos", kvalifikuotai atrinkti auditoriai. Šių įmonių galimybė naudoti jūsų informaciją yra ribota, jos negali šios informacijos naudoti kitais nei paslaugų teikimo mums tikslais.

 

Įmonės, kurios padeda organizuoti konkursus/žaidimus/akcijas, šiuo metu nėra.

Atsakingai parinkti verslo partneriai yra Lietuvos centrinė kredito unija, Asociacija Lietuvos kredito unijos. Šių partnerių galimybė naudoti jūsų informaciją yra ribota, jie negali šios informacijos naudoti kitais nei sutarties su mumis tikslais.

Ši svetainė naudoja socialinių tinklų (Google Maps, Facebook) įskiepius (angl. plug-in). Juos naudojant Jūsų duomenys, tokie kaip IP adresas, yra perduodami socialinio tinklo administratoriui. Apie tai, kaip socialinio tinklo administratorius toliau tvarko duomenis, galite sužinoti jų svetainėse.

Norint gauti KU „Germanto lobis“ verslo partnerių tiesioginės rinkodaros pasiūlymus, jūsų bus paprašyta atskiro sutikimo.

Kitos šalys, kurioms gali būti pateikiama mūsų turima informacija apie jus, kai tai yra būtina siekiant apsaugoti mūsų teisėtus interesus, yra valdžios institucijos, ikiteisminio tyrimo pareigūnai, teismai ir pan.

Į kokias šalis yra perduodami jūsų asmens duomenys?

Kartais mums gali tekti perduoti jūsų asmens duomenis į kitas šalis, kuriose gali būti taikoma žemesnio lygio duomenų apsaugos politika. Tokiais atvejais mes darytume viską, kas nuo mūsų priklauso, kad užtikrintume perduodamų asmens duomenų saugumą.

Duomenų valdytojas siunčia jūsų asmens duomenis į šias šalis, esančias už Europos ekonominės erdvės ribų: [šiuo metu nėra].

Kai Duomenų valdytojas siunčia jūsų asmens duomenis į šalis, esančias už Europos ekonominės erdvės ribų, mes pasirūpiname, kad būtų taikoma viena iš šių saugumo priemonių:

-       Su duomenų gavėju pasirašoma sutartis būtų paremta Europos Komisijos patvirtintomis Standartinėmis sutarčių sąlygomis.

-       Duomenų siuntimo grupės įmonių atveju, taikomos Įmonėms privalomos taisyklės.

-       Duomenų gavėjas būtų įsikūręs šalyje, kuri būti pripažinta Europos Komisijos, kaip taikanti adekvačius duomenų apsaugos standartus.

-       Leidimas iš Duomenų apsaugos inspekcijos.

Ką darome, kad apsaugotume jūsų informaciją?

Įdiegėme protingas bei atitinkamas fizines ir technines priemones, kad apsaugotume informaciją, kurią renkame turinio/paslaugų teikimo tikslais. Tačiau nepamirškite, kad, nors ir imamės tinkamų veiksmų jūsų informacijai apsaugoti, nė viena svetainė, internetu atliekama operacija, kompiuterių sistema ar belaidis ryšys nėra visiškai saugūs.

Kiek laiko saugosime Jūsų asmens duomenis?

Jūsų asmens duomenis saugosime tiek, kiek reikia nustatytam tikslui pasiekti. Pasiekus nustatytą tikslą, jūsų asmens duomenys ištrinami, išskyrus tuos atvejus, kai teisės aktai įpareigoja mus saugoti informaciją mokestiniais tikslais arba duomenys gali būti reikalingi ikiteisminiam tyrimui atlikti, tačiau bet kokiu atveju saugojimo laikotarpis bus neilgesnis negu 10 metų. Pasibaigus šiam terminui, duomenys bus ištrinami taip, kad jų negalima būtų atgaminti.

Sužinokite daugiau...

Paprastai asmens duomenys saugomi tokiais terminais:

Asmens duomenys

Saugojimo laikotarpis

Mokėjimo nurodymų duomenys

10 metų po mokėjimo operacijos

Rinkodarai naudojami asmens duomenys

3 metai nuo paskutinio jūsų apsilankymo mūsų svetainėje

Video kamerų pagalba renkami duomenys

Nuo 2 iki 14 dienų

Informacinių sistemų žurnaliniai įrašai (logai)

Nuo 1 iki 10 metų

Analitikos duomenys

Paprastai šie duomenys yra renkami automatiškai jums naudojantis svetaine ir anonimizuojami/subendrinami netrukus po gavimo.

Jūsų teisės

Duomenų subjektas, kurio duomenys tvarkomi Duomenų valdytojo veikloje, priklausomai nuo situacijos, turi šias teises:

-       Žinoti (būti informuotas) apie savo duomenų tvarkymą (teisė žinoti).

-       Susipažinti su savo duomenimis ir kaip jie yra tvarkomi (teisė susipažinti).

-       Reikalauti ištaisyti arba, atsižvelgiant į asmens duomenų tvarkymo tikslus, papildyti asmens neišsamius asmens duomenis (teisė ištaisyti).

-       Savo duomenis sunaikinti arba sustabdyti savo duomenų tvarkymo veiksmus (išskyrus saugojimą) (teisė sunaikinti ir teisė „būti pamirštam“).

-       Turi teisę reikalauti, kad asmens Duomenų valdytojas apribotų asmens duomenų tvarkymą esant vienai iš teisėtų priežasčių (teisė apriboti).

-       Turi teisę į duomenų perkėlimą (teisė perkelti).

-       Turi teisę bet kuriuo metu nesutikti su savo asmens duomenų tvarkymu, kai toks duomenų tvarkymas vykdomas viešo intereso labui arba tvarkyti duomenis būtina siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų. Norint duomenų valdytojui tvarkyti asmens duomenis, jam tenka pareiga įrodyti, jog duomenys tvarkomi dėl įtikinamų teisėtų priežasčių, kurios yra viršesnės už  duomenų subjekto interesus. (teisė nesutikti).

-       Pateikti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai.

Mes suteikiame jums galimybę patogiu būdu įgyvendinti šias savo teises. Tai galite padaryti paskambinę šiuo telefonu 8 444 33788, parašę mums šiuo adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , arba pasinaudodami tam tikromis nuorodomis pateikiamomis mūsų teikiamos reklaminio turinio medžiagos apačioje.

Mes galime nesudaryti jums sąlygų įgyvendinti aukščiau išvardintų teisių, kai įstatymų numatytais atvejais, reikia užtikrinti nusikaltimų, tarnybinės ar profesinės etikos pažeidimų prevenciją, tyrimą ir nustatymą, taip pat duomenų subjekto ar kitų asmenų teisių ir laisvių apsaugą

Sužinokite daugiau…

Jūsų teisės bus įgyvendintos prieš tai patvirtinus jūsų tapatybę gyvai (atvykus į kredito unijos „Germanto lobis“ klientų aptarnavimo padalinius, tvirtinant dokumentus kvalifikuotu elektroniniu parašu arba, jeigu šios dvi galimybės neįmanomos, įvertinus visas aplinkybes nuotoliniu būdu per Skype naudojant vaizdo transliaciją.

Jūsų teisė

Tam tikri apribojimai

Žinoti (būti informuotas) apie savo duomenų tvarkymą (teisė žinoti);

Jūs turite teisę prieš jūsų asmens duomenų tvarkymo pradžią gauti informaciją, apie duomenų tvarkymą glausta, paprasta ir suprantama kalba.

Susipažinti su savo duomenimis ir kaip jie yra tvarkomi (teisė susipažinti);

Ši teisė reiškia:

-       Patvirtinimą, ar mes tvarkome jūsų asmens duomenis,

-       Jūsų tvarkomų asmens duomenų sąrašo pateikimą

-       Tikslų ir teisinio pagrindo jūsų duomenų tvarkymui pateikimą

-       Patvirtinimą, ar siunčiame duomenis į trečiąsias šalis, jeigu taip, kokių saugumo priemonių ėmėmės

-       Jūsų asmens duomenų gavimo šaltinio pateikimą

-       Informaciją ar taikomas profiliavimas

-       Duomenų saugojimo laiko pateikimą

Nustačius jūsų tapatybę, pateiksime jums aukščiau išvardintą informaciją, su sąlyga, kad tai nepažeis kitų asmenų teisių ir laisvių.

Reikalauti ištaisyti arba, atsižvelgiant į asmens duomenų tvarkymo tikslus, papildyti asmens neišsamius asmens duomenis (teisė ištaisyti);

Taikoma jeigu mūsų turima informacija yra neišsami arba netiksli

Savo duomenis sunaikinti (teisė „būti pamirštam“);

Taikoma, jeigu:

-  mūsų turima informacija nebereikalinga nustatytiems tikslams pasiekti

-  duomenis tvarkome remiantis jūsų sutikimu ir jūs sutikimą atšaukiate

- duomenis tvarkome teisėtų interesų pagrindu, ir, po jūsų prašymo, nustatoma, kad jūsų privatūs interesai viršesni

- informacija gauta neteisėtu būdu

Sustabdyti savo duomenų tvarkymo veiksmus (išskyrus saugojimą)

Ši teisė gali būti įgyvendinta tam laikotarpiui, kol mes analizuosime situaciją, t.y.:

-               jei jūs ginčijate informacijos tikslumą

-               jei jūs prieštaraujate asmens duomenų tvarkymui, kai tai vykdoma teisėtų interesų pagrindu

-               mes naudojame informaciją neteisėtai, tačiau jūs prieštaraujate, kad ji būtų ištrinta

-               informacija mums nebereikalinga, tačiau jūs reikalaujate ją saugoti dėl teisminio ginčo.

Reikalauti, kad asmens Duomenų valdytojas apribotų asmens duomenų tvarkymą esant vienai iš teisėtų priežasčių (teisė apriboti);

Jūs galite neleisti mums naudoti savo asmens duomenų tiesioginės rinkodaros tikslu.

Teisė į duomenų perkėlimą

Ši teisė gali būti įgyvendinta, jeigu jūs pateikėte savo duomenis ir mes juos tvarkome automatiniu būdu remdamiesi jūsų sutikimu arba sutartimi sudaryta su jumis.

Teisė nesutikti

Ši teisė gali būti įgyvendinta, kai toks duomenų tvarkymas vykdomas viešo intereso labui arba tvarkyti duomenis būtina siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų. Norint duomenų valdytojui tvarkyti asmens duomenis, jam tenka pareiga įrodyti, jog duomenys tvarkomi dėl įtikinamų teisėtų priežasčių, kurios yra viršesnės už  duomenų subjekto interesus. (teisė nesutikti);

Pateikti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai.

http://vdai.lrv.lt/

Slapukai, signalai ir panašios technologijos

Šiose privatumo taisyklėse terminą „slapukai“ naudojame slapukams ir kitoms panašioms technologijoms, pavyzdžiui, pikselių žymoms (angl. „Pixel Tags“), žiniatinklio indikatoriams (angl. „Web Beacon“), tinklo duomenų rinkėjams (angl. „clear GIF“) apibūdinti.

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda Duomenų valdytojui atpažinti jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes jūsų naudojimui.

Sužinoti daugiau...

Slapukai, naudojami mūsų interneto svetainėje

Pavadinimas

Laikotarpis

Tikslas

my_union_title

1 mėnesį

Naudojama išsaugoti kredito unijos pavadinimui internetinėje svetainėje

epSessionId

1 mėnesį

Naudojama puslapio paraiškoms.

pll_language

2 metai

Naudojama išsaugoti kalbos pasirinkimo nustatymams internetinėjesvetainėje.

lku-kredito-unij%c5%b3-grup%c4%97-up_read_posts

10 metų

Naudojama pažymėti vartotojo perskaitytoms naujienoms

%my_union_title%-up_read_posts

10 metų

Naudojama pažymėti vartotojo perskaitytoms naujienoms

www.i-unija.lt

Pavadinimas

Laikotarpis

Tikslas

JSESSIONID

Iki uždaroma naršyklė.

Techninis slapukas, naudojamas programos serveryje vartotojo sesijai palaikyti.

agree_cookie

6 mėn.

Techninis slapukas, naudojamas naudotojo sutikimui apie slapukų naudojimą, saugoti.

authMethod

2 m.

Techninis slapukas, naudojamas naudotojo autentifikavimosi metodui fiksuoti.

webfxtab_

Pasibaigus naršymo sesijai

Techninis slapukas, naudojamas naudotojo skirtukų palaikymui dirbant su sistema.

eparaiska.lku.lt

Pavadinimas

Laikotarpis

Tikslas

Slapukai nenaudojami

Kai naudojate naršyklę mūsų teikiamam turiniui pasiekti, galite konfigūruoti savo naršyklę taip, kad būtų priimti visi slapukai, atmesti visi slapukai arba būtų pranešama, kai slapukas atsiunčiamas. Kiekviena naršyklė skirtinga, todėl, jei nežinote, kaip pakeisti slapukų nuostatas, pasižiūrėkite jos žinyno meniu. Jūsų įrenginio operacinėje sistemoje gali būti papildomų slapukų valdiklių. Jei nenorite, kad informacija būtų renkama slapukų pagalba, pasinaudokite daugelyje naršyklių esama paprasta procedūra, kuri leidžia jums atsisakyti slapukų naudojimosi. Norėdami daugiau sužinoti, kaip valdyti slapukus, apsilankykite adresu: http://www.allaboutcookies.org/manage-cookies/.

Tačiau nepamirškite, kad kai kurios paslaugos gali būti sukurtos taip, kad veiktų tik su slapukais, o juos išjungę jų arba tam tikrų jų dalių naudoti nebegalėsite.

Be Duomenų valdytojo naudojamų slapukų, mūsų svetainėse yra leidžiama tam tikroms trečiosioms šalims nustatyti ir pasiekti slapukus jūsų kompiuteryje. Tokiu atveju slapukų naudojimui taikomos trečiųjų šalių privatumo taisyklės

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad mūsų socialinių tinklų paskyroms taikomi atitinkamo socialinio tinklo slapukų politika.

Susisiekite su mumis

Jei pastebėjote šių privatumo taisyklių neatitikimą, saugumo spragą mūsų interneto svetainėje ar turite kitų klausimų susijusių su jūsų asmens duomenų tvarkymu, kreipkitės į mus vienu iš jums patogių būdų:

Paštu: KU „Germanto lobis“

Adresas; Sedos g. 6, LT-87112, Telšiai

Duomenų apsaugos pareigūno tel: 8 444 33788

El. Paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Baigiamosios nuostatos

Šios privatumo taisyklės peržiūrimos ne rečiau, kaip kartą per dvejus metus. Atnaujinę privatumo taisykles, informuosime jus apie, mūsų nuomone, esminius pakeitimus paskelbdami pranešimą konkrečioje svetainėje. Jei prisijungsite ar naudositės mūsų teikiamu turiniu ir/ar paslaugomis po tokio pranešimo paskelbimo, laikysime, kad jūs sutinkate su naujais reikalavimais, nurodytais atnaujinime.

Dokumentas patvirtintas 2019-09-11 KU „Germanto lobis“ valdybos posėdyje (protokolo Nr. V-28 ).

Paskutinį kartą privatumo taisyklės peržiūrėtos 2019-09-11d.

Su šiomis Interneto svetainės privatumo taisyklėmis, Unijos darbuotojai supažindinami persiunčiant jas elektroniniu laišku į kiekvienam darbuotojui priskirtas asmenines darbo reikmėms naudojamas elektroninio pašto dėžutes.

Nuo šių taisyklių patvirtinimo Valdybos posėdyje datos, netenka galios 2018-05-23 KU „Germanto lobis“ valdybos posėdyje Nr. V-18 patvirtintos Interneto svetainės privatumo taisyklės (versija 1.0), kurios patalpinamos į archyvą.

 

Registracija jau vyksta, spausk ČIA ir registruokis! Sekite naujienas Facebook Orientavimosi sporto klubas Telšiai paskyroje.

facebookui judekime kartu A3 plakatas 2019

Gamta – vienintelė knyga, kurios kiekvienas puslapis prasmingas. – J. V. Gėtė

20190824 110858Saulėtą rugpjūčio 24 dieną, Vembūtų piliakalnio teritorijoje, lyg viesulas praūžė didžioji Žemaičių talka. Kas su kastuvu, kas su pjūklu, kauptuku, grėbliu ir įvairiausiais įrankiais apsirūpinę talkininkai, nieko nelaukę, puolė į darbus. „Mažiau kalbų, daugiau darbų“, - talkos atidarymo metu sakė Žemaičių Žemaitis Andrius Dacius.

Kredito unijos „Germanto lobis“ kolektyvas, gavęs pakvietimą į talką, net nedvejodamas sutiko padirbėti, nes būtent Vembūtų piliakalnio teritorijoje, puikuojasi ir Kooperatyvų parkas „Vykinto ąžuolynas“. „Pasodinę pirmą ąžuolą, nesitikėjome, kad paliksime pėdsaką atminimui, bet įsibėgėjus darbams ir pasodinus ąžuolų alėjas, kurios suformuoja dvylika saulės spindulių, nutarėme įamžinti šį kūrinį akmens skulptūroje, atminimas išliks amžiams.“ – sveikinimo žodį tardamas, pasakojo kredito unijos Valdybos pirmininkas Vytautas Barsteiga.

20190824 113127

Atgaivinta kunigaikščio Vykinto istorija ir tvirtovė, leis kiekvienam įžengusiam pro didingus vartus, pajusti tų laikų dvasią ir jėgą. Tad puoselėkime gamtą drauge, nes tik dirbdami iš vien, galime pasiekti tikslą.

20190824 112842

20190824 121728

69410745 1282175575276063 2026420979625885696 n

Kredito unija „Germanto lobis“ - patikimas Jūsų finansinis partneris“.

Mus rasite adresu Sedos g. 6, Telšiai, tel.: (8 444) 33788, 8 620 89623 ir nutolusiose kasose Luokėje, Tryškiuose, Varniuose bei filiale Rietave (Oginskių g. 10, Rietavas).

Praėjusią savaitę Vilniuje buvo pristatytas vienas iš kredito unijos „Germanto lobis“ finansuotų startuolių – naujiena Baltijos šalyse – dviračių plovimo sistema. Pasak Cyclewash Lietuva atstovo Laimono Jako, dviračių plovimo sistema buvo kuriama, visų pirma, galvojant apie gamtos tausojimą, nes čia naudojamos ekologiškos plovimo medžiagos, kurios neteršia aplinkos. Ar planuojate išbandyti?

Kredito unija "Germanto lobis" - patikimas Jūsų finansinis partneris!

Mus rasite adresu Sedos g. 6, Telšiai, tel.: (8 444) 33788, 8 620 89623 ir nutolusiose kasose Luokėje, Tryškiuose, Varniuose bei Rietave (Oginskių g. 10, Rietavas).

Telšių apskrities laikraštis "Kalvotoji Žemaitija", žurnalistė Lina Dijokienė

Iš Žemaitijos sostinės vienam po kito pasitraukus didžiųjų šalies bankų filialams, vis aktualesnės tampa tokias pat, kaip ir bankai, finansines paslaugas teikiančios kredito unijos (KU) „Germanto lobis“ veikla Telšių miesto ir rajono gyventojams. Kad pasiimtų banko kortelę, pervestų pinigus ar, reikalui esant, pasiskolintų pinigų, telšiškiams nereikia belstis į kitus miestus. Tokius reikalus galima sutvarkyti čia pat, Telšiuose, KU „Germanto lobis“ arba nutolusiose unijos kasose -- Luokėje, Tryškiuose, Varniuose ir Rietave.

DSC 2220

Apie tai, kad čia pat, vietoje, yra galimybė gauti ne tik finansines paslaugas, bet ir pasitarti įvairiais finansiniais klausimais kalbamės su kredito unijos „Germanto lobis“ valdybos pirmininku Vytautu Barsteiga, KU „Germanto lobis“ administracijos vadovo pavaduotoja Inga Navikiene bei rinkodaros ir bendrųjų reikalų specialiste Erika Perskaudiene.

Praėjus vienam ar kitam laikotarpiui, paprastai įvertinama įstaigų veikla. Kaip sekėsi KU „Germanto lobis“ įgyvendinti savo užsibrėžtus tikslus, praėjus pirmajam šių metų pusmečiui?

„Sekėsi tikrai neblogai, turime kuo pasidžiaugti. Ne tik įvykdėme planus, bet ir šiek tiek viršijome“, -- sakė V. Barsteiga, pabrėžęs, jog iš 48 unijų pagal turimą kreditų portfelį KU „Germanto lobis“ užima antrą vietą, pagal turimus aktyvus Telšių unija tvirtai laikosi pirmajame penketuke. 

„Veiklos planų peržiūra, užsibrėžtų tikslų įvertinimas, pasibaigus pusmečiui, normali praktika“, -- teigė I. Navikienė.

Ką KU „Germanto lobis“ reiškia didžiųjų bankų pasitraukimas iš Telšių?

„Konkuruoti su bankiniu sektoriumi mums visada buvo iššūkis, nes esame mažesni. Tačiau planuodami savo veiklą visada atsižvelgdavome į bankinių paslaugų būklę. Pavyzdžiui, kai traukėsi Taupomasis bankas, mes atokesniuose miesteliuose atidarėme nutolusias kasas. Dabar bankinės paslaugos vis labiau modernėja, persikelia į elektroninę erdvę, reikalauja modernių technologijų. Mes nuolat susiduriame su šiais iššūkiais ir juos priimame, stengiamės koja kojon žengti su naujausiomis technologijomis. Tačiau turime pripažinti, jog yra nemažai klientų, kuriems labai svarbu bendravimas su banko paslaugas teikiančiu žmogumi akis į akį, todėl darome viską, kad jie gautų paslaugas jiems patogiu būdu. KU „Germanto lobis“ klientų aptarnavimo koncepcija išlieka, skyriai taip pat, mūsų klientai visada gali ateiti ir pasikonsultuoti dėl kasdienių bankinių operacijų“, -- pabrėžė I. Navikienė. Anot jos, klientai, žinoma, tikisi greitų ir pigių paslaugų, o unija stengiasi pagal galimybes prisitaikyti ir pasiūlyti naujų produktų.

„Išlieka kooperaciniai principai. Mes turime girdėti klientų norus ir lūkesčius bei juos atliepti. Kai išeina bankai, žmonės galvoja, ką daryti. Galbūt žmogui ta elektroninė erdvė nėra patogi. Mūsų unija gali pasiūlyti įvairų spektrą paslaugų“, -- sakė V. Barsteiga.

Vasara – atostogų metas. Labai svarbu, kad geros nuotaikos nesugadintų problemos dėl finansinių paslaugų. Kuo gali padėti savo klientams KU „Germanto lobis“?

KU „Germanto lobis“ rinkodaros ir bendrųjų reikalų specialistė Erika Perskaudienė priminė, kad unijos klientai gali naudotis labai patogia priemone – kredito unijos kortele. „Išvykstant atostogauti, ypač į užsienį, savo klientams norime priminti neužmiršti pasiimti unijos kortelės „Mastercard Standard“ arba  „Maestro“. Naudotis šia kortele ne tik patogu, bet ir naudinga: galima gauti 10 proc. nuolaidą užsisakant viešbučio kambarius hotels.com platformoje, rezervuojant automobilius „Hertz“ kompanijoje. Labai svarbu – klientai su kredito kortele „Mastercard Standard“ gali ir sutaupyti, nes kartu gauna ir kelionės draudimą visai šeimai, apimantį ne tik medicininių išlaidų ir nelaimingų atsitikimų draudimą, bet asmens civilinės atsakomybės draudimą. Naudotis KU kortelėmis patogu ir naudinga dar ir dėlto, kad yra vienodos naudojimo sąlygos ir mokesčiai visame Lietuvoje ir Europos ekonominei erdvei priklausančiose  šalyse esančių bankomatų tinkle. Kad ir kuriam bankui priklausytų bankomatas – grynųjų pinigų pasiėmimo mokestis visuomet bus vienodai mažas! Be to, atsiskaitant kortele kita valiuta nei eurai, unijos netaiko papildomų valiutos konversijos mokesčių, todėl pirkti kortele ne tik patogiau, bet ir pigiau.“, -- akcentavo E. Perskaudienė.

Kokių naujovių KU „Germanto lobis“ žada klientams, mėgstantiems savo bankinius reikalus tvarkyti elektroninėje erdvėje?

„Džiaugiamės, kad galime pristatyti savo klientams galimybę patiems pasirinkti, kaip ir kada taupyti. Atnaujinome kredito unijų internetinės bankininkystės sistemą „i-Unija“, todėl dabar daugiau operacijų, kurias iki šiol galėjote atlikti tik atvykę į uniją, galėsite valdyti nuotoliniu būdu! Dabar tie, kas naudojasi internetine bankininkyste,  galės patys bet kada papildyti savo taupomąjį indėlį, prireikus, taupymą sustabdyti, pakeisti ar, nenutraukę sutarties, net išsiimti dalį sutaupytų lėšų. Lygiai tai pat kaip ir terminuotąjį, internetu klientai galės padėti ir taupomąjį indėlį. Labai stengiamės, kad mūsų klientų santaupos dirbtų jiems“, -- akcentavo I. Navikienė.

KU „Germanto lobis“ administracijos vadovo pavaduotoja priminė, kad 2019 m. rudenį Lietuvoje pagal ES standartus įsigalios aukštesni saugumo reikalavimai. Jie nustato prisijungimo nuotoliniu būdu prie LCKU internetinės bankininkystės sistemos „i-Unija“ ir kredito pervedimų patvirtinimo taisykles, pagal kurias privaloma taikyti griežto kliento autentiškumo patvirtinimo procedūrą.

„Kredito unijų klientams, kurie jungiasi į “i-Unija“ ir tvirtina kredito pervedimus naudodamiesi mobiliuoju parašu niekas nesikeičia, kadangi mobilus parašas atitinka griežto autentiškumo reikalavimus. Kredito unijų klientams, kurie naudojasi tik slaptažodžių kortele LCKU planuoja pasiūlyti naują, saugumo reikalavimus atitinkantį sprendimą. Visa detali informacija bus suteikta klientui atvykus į kredito uniją „Germanto lobis““, -- papildė V. Barsteiga.

KU „Germanto lobis“ narius kartais pasiekia trumposios žinutės. Ar reikia dėl to imtis kokių nors veiksmų?

„Įgyvendindami principą „Pažink savo klientą“, stengdamiesi atitikti visus LR teisės aktuose numatytus reikalavimus, kredito unija privalo atnaujinti turimą informaciją apie savo narius bei jų vykdomą veiklą. Todėl tam, kad laikytumėmės teisės aktų reikalavimų, užtikrintume geresnį narių aptarnavimą, o taip pat dėl narių lėšų saugumo priežasčių, prašome savo klientų, jei dar neatnaujino savo duomenų, atvykti į KU „Germanto lobis“ ir užpildyti Kliento anketą. Su savimi būtina turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą“, -- informavo E. Perskaudienė, priminusi, jog unija laikosi visų konfidencialumo reikalavimų, o gauta informacija apie klientą bus griežtai naudojama tik teisės aktuose numatytais atvejais.

Jau įpratome visų švenčių, renginių sūkuryje matyti šaunią KU „Germanto lobis“ komandą. Kokiais dar bendruomeniškumą skatinančiais, buriančiais renginiais žadate nustebinti artimiausiu metu?

„Primenu, kad mūsų iniciatyva prieš kelerius metus buvo pradėtas kurti Kooperacijos parkas. Kitą šeštadienį, rugpjūčio 24 d. mūsų kolektyvas džiugiai įsijungs į Didžiąją žemaičių talką Žemaitijos metams ir kunigaikščiui Vykintui atminti. Smagu, kad ši talka vyks Vembūtų piliakalnio teritorijoje, Vembūtų k.,  Varnių sen.,  Telšių  r., dar kitaip vadinamoje Žemaičių kunigaikščio Vykinto miesto teritorijoje, nes būtent čia žaliuoja Kooperacijos ąžuolų parkas, skirtas kunigaikščiui Vykintui atminti. Kviečiame visus atvykti ir prisidėti prie šios talkos ir pajusti tų laikų dvasią bei pasisemti geros energijos“, -- kvietė KU „Germanto lobis“ valdybos pirmininkas.

„Šiais metais, rugsėjo 21 d., jau šeštą kartą startuos estafetinio ir asmeninio bėgimo šventė „Judėkime kartu 2019“. Ši graži idėja, pasitelkus Telšių miesto ir rajono gyventojus, sportininkus, įstaigų ir organizacijų atstovus, studentus, mokinius plėtoti vienos iš populiariausių sporto šakų tradicijas, buvo pastebėta tikrų sportininkų. Tad su džiugesiu perduodame bėgimo šventės organizavimą ir vykdymą Telšių orientavimosi sporto klubui, kurie drauge su VšĮ ,,Lietuvos bėgimo taurė“ tęs pradėtus darbus ir startuos su dar didesniu trenksmu. Kviečiame registruotis jau dabar: www.begimotaure.lt“, -- sakė E. Perskaudienė.

„Rugsėjo 27 d. vyksime į Mykolines – susitikime Rietave. KU „Germanto lobis“ filialas Rietave skaičiuoja jau septintus veiklos metus. Siekdami pažinti savo klientus, bei supažindinti miestelio gyventojus su unijos veikla, dalyvaujame tradicinėje Mykolinių šventėje Rietave“, -- teigė I. Navikienė.

Kredito unija „Germanto lobis“ – ne tik žemdirbiams, bet ir kiekvienam atliekančiam kasdienes finansines operacijas. Mes siūlome Jums: mokėjimo pervedimus, taupymo sąskaitas, mokėjimo korteles, internetinę bankininkystę, vartojimo kreditus, pagal poreikius, būsto kreditus dirbantiems tiek Lietuvoje, tiek užsienyje, kredito linijas bei kreditus verslui ir žemės ūkiui.

Kredito unija „Germanto lobis“ - patikimas Jūsų finansinis partneris“.

Mus rasite adresu Sedos g. 6, Telšiai, tel.: (8 444) 33788, 8 620 89623 ir nutolusiose kasose Luokėje, Tryškiuose, Varniuose bei filiale Rietave (Oginskių g. 10, Rietavas).

Daugiau skaitykite www.germantolobis.lt; www.lku.lt; #asociacijaLKU

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Skaityti daugiau