KUGL 368

Brangūs nariai, - tai šventė visų Jūsų ir mūsų kartu!

Kredito unijos – tai „bankeliai“ su širdimi, kur visas dėmesys ir nauda nukreipta išskirtinai tik žmogui (Regina Piečaitienė).

Kasmet trečiąjį spalio ketvirtadienį 235 milijonai pasaulio gyventojų mini Tarptautinę kredito unijų dieną. Tai diena, kai kredito unijos ir jos nariai dalijasi patirtimi ir pasiekimais, prisimena kredito unijų judėjimo istoriją, nelengvą, tačiau ryžtingą darbą jas steigiant bei puoselėjant jų nepriklausomą dvasią.

Kredito unija „Germanto lobis“, vienydama virš 7000 narių, maloniai kviečia prisijungti prie mūsų bendruomenės - tapti nariu ir aktyviai naudotis unijos paslaugomis. Teikiant finansinę savitarpio pagalbą, bus dar labiau ugdomas bendruomeniškumas, o tuo pačiu palaikoma patraukli kooperacijos idėja.

Tarptautinė

Kredito unija „Germanto lobis" - patikimas Jūsų finansinis partneris"!

Mus rasite adresu Sedos g. 6, Telšiai, tel.: (8 444) 33788, 8 685 42005 ir nutolusiose kasose Luokėje, Tryškiuose, Varniuose bei filiale Rietave (Oginskių g. 10, Rietavas).

Daugiau skaitykite www.germantolobis.lt; www.lku.lt; #asociacijaLKU

Telšiai - tai mūsų miestas ir mes džiaugiamės galėdami būti visur ir visada drauge. Šventė „Turgus 2019“.

71406004 1159878167532057 1334667104481181696 o

71492254 1159878540865353 7747015550416453632 o

Kredito unija "Germanto lobis" - patikimas Jūsų finansinis partneris!

Mus rasite adresu Sedos g. 6, Telšiai, tel.: (8 444) 33788, 8 620 89623 ir nutolusiose kasose Luokėje, Tryškiuose, Varniuose bei filiale Rietave (Oginskių g. 10, Rietavas).

2019-09-21 d. jau šeštą kartą startavo estafetinio ir asmeninio bėgimo „Judėkime kartu 2019“ šventė.

Sveikiname nugalėtojus ir visus dalyvius, kurie išbandė savo jėgas bėgdami Telšiuose, Masčio ežero pakrante. Orientavimosi sporto klubas Telšiai norime palinkėti Jums sėkmės, tęsiant šį jau tradicija tapusį bėgimą. Germanto LOBIS Kredito UNIJA visada palaikys bėgimo šventę „Judėkime kartu“ ir liks generaliniais rėmėjais, tad visi drauge, suvienija jėgas, toliau populiarinsim vieną iš populiariausių sporto šakų – bėgimą.

Spausk čia ir pamatyk akimirkas iš bėgimo šventės "Judėkime kartu 2019"!

009

055

Kredito unija "Germanto lobis" - patikimas Jūsų finansinis partneris".

Mus rasite adresu Sedos g. 6, Telšiai, tel.: (8 444) 33788, 8 620 89623 ir nutolusiose kasose Luokėje, Tryškiuose, Varniuose bei filiale Rietave (Oginskių g. 10, Rietavas).

 

Pranešimas dėl piešimo konkurso

NUOSTATAI

        I.            BENDROJI DALIS

1-8 klasių mokinių piešinių konkurso „Kartu mes galime daugiau!“ (toliau Konkurso) nuostatai reglamentuoja Konkurso tikslus, organizatorius, dalyvius, Konkurso sąlygas, darbų vertinimą ir apdovanojimus.

     II.            TIKSLAS

Tikslas – skatinti mokinius apmąstyti, kiek daug mes galime nuveikti drauge su tėvais, mokytojais, draugais, ar bendraklasiais ir piešinyje pavaizduoti įsimintiniausią akimirką. 

  III.            KONKURSO ORGANIZATORIAI

Konkursą organizuoja kredito unija „Germanto lobis“ drauge su visos Lietuvos kredito unijų grupe, norėdami paminėti Tarptautinę kredito unijų dieną, kuri yra švenčiama visame pasaulyje trečiąjį spalio ketvirtadienį.

  IV.            DALYVIAI

Piešinių konkurse gali dalyvauti 1-8 klasių mokiniai. Dalyviai skirstomi į keturias grupes:

·         I grupė – 1–2 klasių mokiniai;

·         II grupė – 3–4 klasių mokiniai;

·         III grupė – 5–6 klasių mokiniai;

·         IV grupė – 7–8 klasių mokiniai.

    V.            KONKURSO SĄLYGOS

1.      Piešinių formatas ir naudojamos priemonės piešimui neribojamos.

2.      Piešinio antroje pusėje turi būti nurodyta: autoriaus vardas, pavardė, klasė, mokykla.

3.      Darbus pristatyti klasės vadovui į kredito uniją „Germanto lobis“, esančią adresu Sedos g. 6, Telšiai iki 2019 m. spalio 31 d..

4.      Konkurso dalyviai sutinka, kad konkursui pateikti darbai būtų eksponuojami kredito unijos „Germanto lobis“ patalpose, internetiniame puslapyje www.kugl.lt, bei Facebook paskyroje, nurodant piešinio autorio vardą, klasę ir mokyklos pavadinimą.

  VI.            VERTINIMAS IR APDOVANOJIMAI

Piešinius vertins kredito unijos „Germanto lobis“ darbuotojų sudaryta komisija. Iš kiekvienos grupės, bus atrinkta po tris piešinius ir jų autoriai, 2019 m. lapkričio 7 d., bus apdavanoti kredito unijos „Germanto lobis“ įsteigtais prizais.

 

Bendra informacija

KU „Germanto lobis“ (toliau – „mes“ arba „Duomenų valdytojas“) yra šios interneto svetainės valdytoja. Šiomis privatumo taisyklėmis mes nustatome ir paaiškiname kaip yra renkami ir toliau tvarkomi jūsų asmens duomenys jums naudojantis šia interneto svetaine. Šiose privatumo taisyklėse nustatytos sąlygos taikomos kiekvieną kartą jums norint pasiekti mūsų teikiamą turinį ir /ar paslaugą, nepaisant to, kokį įrenginį (kompiuterį, mobilųjį telefoną, planšetę, televizorių ar kt.) naudojate.

Duomenų valdytojo rekvizitai:

KU „Germanto lobis“

Juridinio asmens kodas: 112041073

Adresas: Sedos g. 6, LT-87112, Telšiai

Tel. 8444 33788

El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Patvirtiname, kad jūsų duomenys bus renkami laikantis galiojančių Europos Sąjungos bei Lietuvos Respublikos teisės aktų reikalavimų bei kontroliuojančių institucijų nurodymų, bus taikomos visos protingos techninės ir administracinės priemonės tam, kad mūsų surinkti duomenys apie svetainės lankytojus būtų apsaugomi nuo praradimo, neleistino naudojimo ir/ar pakeitimų. Duomenų valdytojo darbuotojai yra raštiškai įsipareigoję trečiosioms šalims neatskleisti ir neplatinti darbo vietoje gaunamos informacijos įskaitant ir informacijos apie svetainės/socialinio tinklo paskyrų lankytojus.

Asmenys, kurie yra jaunesni negu 14 metų, negali teikti jokių asmens duomenų per mūsų svetainę /socialinių tinklų paskyras. Jei esate asmuo, kuris yra jaunesnis negu 16 metų, prieš pateikdami asmeninę informaciją) turite gauti savo tėvų arba kitų teisėtų globėjų sutikimą.

Taisyklėse vartojamos sąvokos suprantamos taip, kaip jos yra apibrėžtos Bendrajame duomenų apsaugos reglamente Nr. 2016/679 (ES).

Labai svarbu, kad atidžiai perskaitytumėte šias privatumo taisykles, nes, kiekvieną kartą lankydami šią interneto svetainę, sutinkate su čia aprašytomis sąlygomis. Jei nesutinkate su šiomis sąlygomis, prašome nesilankyti mūsų svetainėje, nesinaudoti mūsų turiniu ir/ar paslaugomis.

Kaip mes renkame informaciją apie jus?

Jūsų asmens duomenys, t.y. bet kokia informacija apie jus, kuri mums leidžia jus atpažinti, yra gaunama įvairias būdais:

- jūs galite pateikti informaciją (asmens duomenis) patys (užpildydami susisiekimo formą su mumis internete užsisakydami naujienlaiškį, skambindami mums);

- informacija apie jus gali būti renkama automatiškai (jums lankantis mūsų svetainėje, socialinėje paskyroje, naudojantis mūsų programėlėmis);

- tam tikrais atvejais mes gauname informaciją apie jus iš trečiųjų asmenų bei galime rinkti informaciją apie jus iš viešai prieinamų šaltinių (pvz., per Linkedin socialinį tinklą, jūsų įmonės tinklalapį ar kitaip).

Jūs patys galite pateikti mums savo asmens duomenis tiesiogiai. Tai dažniausiai nutinka tokiais atvejais, kai:
- jūs registruojatės mūsų svetainėje; 

- instaliuojate mūsų programėles; 

- užsisakote mūsų naujienlaiškį ar kitokią komunikaciją;

- dalyvaujate apklausose.

Informacija apie jus gali būti renkama automatiškai. Tai dažniausiai nutinka tokiais atvejais, kai:

- pateikiate užklausas per susisiekimo sistemą ar mūsų socialinių tinklų paskyras);

- naudojatės svetaine (slapukų ir panašių technologijų pagalba renkami duomenys. Daugiau informacijos apie mūsų naudojamus slapukus rasite žemiau);

- darote viešus įrašus socialinių tinklų platformose, kurias mes sekame.

Kiek tai yra leidžiama pagal galiojančius teisės aktus, mes galime gauti informaciją apie jus iš trečiųjų šalių. Tai gali būti informacija pateikiama mūsų partnerių, marketingo agentūrų, jūsų viešai prieinamų profilių informacija (Linkedin, Facebook, Twitter, Instagram). Mes galime gautą informaciją apie jus iš jūsų pačių, viešųjų ir komercinių šaltinių susieti ją su kita informacija, kurią gauname iš jūsų arba apie jus.

Mes galime rinkti informaciją apie jus ir kitais atvejais, kurie nėra aptarti šiose privatumo taisyklėse. Jei taip atsitiktų, mes jus papildomai informuosime.

Kokią informaciją (asmens duomenis) apie jus mes tvarkome?

Nors ir stengiamės rinkti kuo mažiau informacijos apie jus, savo veiklai vykdyti mes renkame šią informaciją:

- informaciją, kuri būtina siekiant jums suteikti mūsų paslaugas;

- informaciją, kurią jūs pateikiate apklausose;

- informaciją, kurią jūs pateikiate skambindami mums;

- informaciją apie jūsų pomėgius ir specifinius poreikius;

- informaciją, reikalingą nustatyti jūsų amžių ir tapatybę;

- informaciją apie jūsų naudojamą įrenginį.

Informacija, kurią mes renkame tiesiogiai iš jūsų bus akivaizdi iš aplinkybių ir konteksto. Pavyzdžiui:

- Paslaugų suteikimui mes tvarkome tokią jūsų informaciją: vardas, pavardė, taip pat kita informacija, kuri gali būti reikalinga paslaugų suteikimo metu, kaip pavyzdžiui jūsų telefonas, elektroninis paštas skirti susisiekti su jumis.

- Informacija apie jūsų pomėgius ir specifinius poreikius.

Informacija, kurią mes renkame automatiškai, paprastai yra tokia:

- informacija apie tai, kaip naudojatės mūsų svetainėmis (Įrenginio informacija: t.y., IP adresas, operacinės sistemos versija ir įrenginio, kurį naudojate turiniui/prekėms pasiekti, parametrai; prisijungimo informacija: t. y. jūsų sesijos naudojimo laikas ir trukmė, užklausų terminai, kuriuos įvedate mūsų svetainėje, ir bet kokia informacija, saugoma slapukuose, kuriuos nustatėme jūsų įrenginyje (slapukų politika pateikiama žemiau); vietos informacija: t. y. įrenginio GPS signalas arba informacija apie artimiausius „WiFi“ prieigos taškus bei mobiliojo ryšio bokštus, kuri gali būti perduota mums jums naudojantis mūsų svetainės turiniu.

Informacija, kurią gauname iš trečiųjų asmenų ar viešai prieinamų šaltinių dažniausiai yra ši:

- jūsų el. pašto adresas, vardas, pavardė, specialūs poreikiai ir pomėgiai.

Jūs galite rinktis nepateikti mums tam tikros informacijos (pvz., informacijos, prašomos pateikti susisiekimo formoje), tačiau tokiu atveju negalėsime arba ne pilnai galėsime suteikti jums mūsų siūlomas paslaugas.

Svarbu: Kredito unijos "Germanto lobis" personalas nei raštu, nei telefonu, nei jokiais kitais būdais neprašo Jūsų prisijungimo duomenų, banko kortelių numerių, slaptažodžių ar bet kokios kitos informacijos dėl kurios panaudojimo Jums gali būti padaryta finansinė ar bet kokia kita žala.

Duomenų tvarkymo tikslai ir teisinis pagrindas

Aukščiau pateikiama informacija yra tvarkoma siekiant šių tikslų:

- Finansinių ir kitų susijusių paslaugų teikimas.

- Jūsų prašymu teikti informaciją susijusią su paslaugų teikimu.

- Rinkodaros tikslu, pvz., pateikti individualiai pritaikytus reklaminius skelbimus ir rėmėjų turinį ir siųsti pranešimus apie akcijas, įvertinti ir analizuoti savo rinką, klientus, produktus ir paslaugas (įskaitant ir jūsų nuomonės apie produktus ir paslaugas rinkimą, klientų/partnerių apklausų organizavimą, konkursus ar akcijas kiek tai leidžia įstatymai).

- Sužinoti, kaip žmonės naudoja mūsų teikiamas internetines paslaugas, kad galėtume jas pagerinti ir kurti naują turinį, produktus bei paslaugas.

- Ginti savo interesus teisme ar kitoje institucijoje.

- Kitais būdais su jūsų sutikimu.

Informuojame, kad jūs turite teisę bet kuriuo metu atsisakyti gauti mūsų siunčiamą tiesioginės rinkodaros turinį pranešdami mums savo apsisprendimą el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .

Jūsų asmens duomenys tvarkomi remiantis vienu arba keliais teisėto tvarkymo pagrindais:

- Teisės aktų reikalavimų vykdymas;

- Sutarties su jumis vykdymas;

- Teisėti mūsų interesai, nebent jūsų privatūs interesai yra viršesni;

- Tam tikrais atvejais, jūsų sutikimas.

Tikslai, kuriais tvarkome jūsų asmens duomenis su atitinkamu teisiniu pagrindu ir tvarkomais asmens duomenimis pateikiami šioje lentelėje.

Tikslas

Teisinis pagrindas (-ai)

Asmens duomenys

Finansinių ir kitų susijusių paslaugų teikimas

Sutarties su jumis vykdymas

Teisės aktų reikalavimų vykdymas

Teisėti interesai – verslo žinomumo ir prestižo didinimas.

Vardas, pavardė, kita informacija, kuri gali būti reikalinga paslaugų suteikimo metu, kaip pavyzdžiui jūsų telefonas, elektroninis paštas skirti susisiekti su jumis, informacija apie jūsų pomėgius ir specifinius poreikius.

Jūsų prašymu teikti informaciją susijusią su paslaugų teikimu

Ši informacija jums teikiama dėl to, kad turime teisėtą interesą suteikti tikslią informaciją apie savo teikiamas paslaugas, produktus, papildomai teikiamas paslaugas ir kt.

Siekdami atsakyti į jūsų paklausimus telefonu, elektroniniu paštu, socialinių tinklų aplinkoje ir kitais būdais galime paprašyti jūsų telefono, el. pašto adreso ar kito jums patogaus kontaktinio duomens.

Rinkodaros tikslu, pvz., pateikti individualiai pritaikytus reklaminius skelbimus ir rėmėjų turinį ir siųsti pranešimus apie akcijas, įvertinti ir analizuoti savo rinką, klientus, produktus ir paslaugas (įskaitant ir jūsų nuomonės apie produktus ir paslaugas rinkimą bei klientų apklausų organizavimą).

Šiuo tikslu tvarkome jūsų asmens duomenis turėdami teisinį interesą informuoti apie savo paslaugas, renginius, naujienas ir kitą aktualią informaciją.

Vardas, socialinio tinklo paskyros duomenys, telefonas, el. pastas, adresas, jūsų pomėgiai.

Sužinoti, kaip žmonės naudoja mūsų teikiamas internetines paslaugas, kad galėtume jas pagerinti ir kurti naują turinį, produktus bei paslaugas.

Šiuo tikslu tvarkome jūsų asmens duomenis turėdami teisinį interesą stebėti savo teikiamų paslaugų kokybę, kurti ir gerinti savo teikiamą turinį, užtikrinti svetainės saugumą.

IP adresas, operacinės sistemos versija ir įrenginio, kurį naudojate turiniui/prekėms pasiekti, parametrai, jūsų sesijos naudojimo laikas ir trukmė, užklausų terminai, kuriuos įvedate mūsų svetainėje, ir bet kokia informacija, saugoma slapukuose, kuriuos nustatėme jūsų įrenginyje, įrenginio GPS signalas arba informacija apie artimiausius „WiFi“ prieigos taškus bei mobiliojo ryšio bokštus, kuri gali būti perduota mums jums naudojantis mūsų svetainės turiniu.

Ginti savo interesus teisme ar kitoje institucijoje

Teisės aktų reikalavimų vykdymas.

Teisinis interesas - gintis nuo pareikštų ieškinių ir pretenzijų.

Priklausomai nuo pareikšto ieškinio ar pretenzijos, šiuo tikslu gali būti tvarkomi visi mūsų turimi jūsų asmens duomenys, išvardinti šiose privatumo taisyklėse.

Tais atvejais, kai tvarkysime jūsų asmens duomenis kitais tikslais negu nurodyta šiose taisyklėse, mes jus apie tai informuosime pateikdami atskirą pranešimą.

Kam perduodame jūsų asmens duomenis?

Mes galime perduoti jūsų asmens duomenis:

- Įmonėms, kurios teikia paslaugas mūsų prašymu,

- Bankams/įmonėms, kurios padeda vykdyti atsiskaitymo operacijas,

- Lietuvos bankui,

- FNTT,

- Įmonėms, kurios padeda organizuoti konkursus/žaidimus/akcijas,

- Kitiems atsakingai parinktiems verslo partneriams,

- Kitoms šalims, kai to reikalaujama pagal įstatymus arba tai yra būtina siekiant apsaugoti mūsų teisėtus interesus.

Įmonės, kurios teikia paslaugas mūsų prašymu, šiuo metu yra tokios: Lietuvos centrinė kredito unija, IT paslaugų teikėjai Lietuvos centrinė kredito unija ir MB „Ne juokai“, UAB "Žemės ūkio paskolų garantijų fondas, UAB "Investicijų ir verslo garantijos", Nacionalinė mokėjimo agentūra prie ŽŪM, VĮ Registrų centras, LR socialinės apsaugos ir darbo ministerija, Klaipėdos regioninio valstybės archyvo Telšių filialas, VŠĮ "Žalios idėjos", kvalifikuotai atrinkti auditoriai. Šių įmonių galimybė naudoti jūsų informaciją yra ribota, jos negali šios informacijos naudoti kitais nei paslaugų teikimo mums tikslais.

Įmonės, kurios padeda organizuoti konkursus/žaidimus/akcijas, šiuo metu nėra.

Atsakingai parinkti verslo partneriai yra Lietuvos centrinė kredito unija, Asociacija Lietuvos kredito unijos. Šių partnerių galimybė naudoti jūsų informaciją yra ribota, jie negali šios informacijos naudoti kitais nei sutarties su mumis tikslais.

Ši svetainė naudoja socialinių tinklų (Google Maps, Facebook) įskiepius (angl. plug-in). Juos naudojant Jūsų duomenys, tokie kaip IP adresas, yra perduodami socialinio tinklo administratoriui. Apie tai, kaip socialinio tinklo administratorius toliau tvarko duomenis, galite sužinoti jų svetainėse.

Norint gauti KU „Germanto lobis“ verslo partnerių tiesioginės rinkodaros pasiūlymus, jūsų bus paprašyta atskiro sutikimo.

Kitos šalys, kurioms gali būti pateikiama mūsų turima informacija apie jus, kai tai yra būtina siekiant apsaugoti mūsų teisėtus interesus, yra valdžios institucijos, ikiteisminio tyrimo pareigūnai, teismai ir pan.

Į kokias šalis yra perduodami jūsų asmens duomenys?

Kartais mums gali tekti perduoti jūsų asmens duomenis į kitas šalis, kuriose gali būti taikoma žemesnio lygio duomenų apsaugos politika. Tokiais atvejais mes darytume viską, kas nuo mūsų priklauso, kad užtikrintume perduodamų asmens duomenų saugumą.

Duomenų valdytojas siunčia jūsų asmens duomenis į šias šalis, esančias už Europos ekonominės erdvės ribų: [šiuo metu nėra].

Kai Duomenų valdytojas siunčia jūsų asmens duomenis į šalis, esančias už Europos ekonominės erdvės ribų, mes pasirūpiname, kad būtų taikoma viena iš šių saugumo priemonių:

- Su duomenų gavėju pasirašoma sutartis būtų paremta Europos Komisijos patvirtintomis Standartinėmis sutarčių sąlygomis.

- Duomenų siuntimo grupės įmonių atveju, taikomos Įmonėms privalomos taisyklės.

- Duomenų gavėjas būtų įsikūręs šalyje, kuri būti pripažinta Europos Komisijos, kaip taikanti adekvačius duomenų apsaugos standartus.

- Leidimas iš Duomenų apsaugos inspekcijos.

Ką darome, kad apsaugotume jūsų informaciją?

Įdiegėme protingas bei atitinkamas fizines ir technines priemones, kad apsaugotume informaciją, kurią renkame turinio/paslaugų teikimo tikslais. Tačiau nepamirškite, kad, nors ir imamės tinkamų veiksmų jūsų informacijai apsaugoti, nė viena svetainė, internetu atliekama operacija, kompiuterių sistema ar belaidis ryšys nėra visiškai saugūs.

Kiek laiko saugosime Jūsų asmens duomenis?

Jūsų asmens duomenis saugosime tiek, kiek reikia nustatytam tikslui pasiekti. Pasiekus nustatytą tikslą, jūsų asmens duomenys ištrinami, išskyrus tuos atvejus, kai teisės aktai įpareigoja mus saugoti informaciją mokestiniais tikslais arba duomenys gali būti reikalingi ikiteisminiam tyrimui atlikti, tačiau bet kokiu atveju saugojimo laikotarpis bus neilgesnis negu 10 metų. Pasibaigus šiam terminui, duomenys bus ištrinami taip, kad jų negalima būtų atgaminti.

Paprastai asmens duomenys saugomi tokiais terminais:

Asmens duomenys

Saugojimo laikotarpis

Mokėjimo nurodymų duomenys

10 metų po mokėjimo operacijos

Rinkodarai naudojami asmens duomenys

3 metai nuo paskutinio jūsų apsilankymo mūsų svetainėje

Video kamerų pagalba renkami duomenys

Nuo 2 iki 14 dienų

Informacinių sistemų žurnaliniai įrašai (logai)

Nuo 1 iki 10 metų

Analitikos duomenys

Paprastai šie duomenys yra renkami automatiškai jums naudojantis svetaine ir anonimizuojami/subendrinami netrukus po gavimo.

Jūsų teisės

Duomenų subjektas, kurio duomenys tvarkomi Duomenų valdytojo veikloje, priklausomai nuo situacijos, turi šias teises:

- Žinoti (būti informuotas) apie savo duomenų tvarkymą (teisė žinoti).

- Susipažinti su savo duomenimis ir kaip jie yra tvarkomi (teisė susipažinti).

- Reikalauti ištaisyti arba, atsižvelgiant į asmens duomenų tvarkymo tikslus, papildyti asmens neišsamius asmens duomenis (teisė ištaisyti).

- Savo duomenis sunaikinti arba sustabdyti savo duomenų tvarkymo veiksmus (išskyrus saugojimą) (teisė sunaikinti ir teisė „būti pamirštam“).

- Turi teisę reikalauti, kad asmens Duomenų valdytojas apribotų asmens duomenų tvarkymą esant vienai iš teisėtų priežasčių (teisė apriboti).

- Turi teisę į duomenų perkėlimą (teisė perkelti).

- Turi teisę bet kuriuo metu nesutikti su savo asmens duomenų tvarkymu, kai toks duomenų tvarkymas vykdomas viešo intereso labui arba tvarkyti duomenis būtina siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų. Norint duomenų valdytojui tvarkyti asmens duomenis, jam tenka pareiga įrodyti, jog duomenys tvarkomi dėl įtikinamų teisėtų priežasčių, kurios yra viršesnės už  duomenų subjekto interesus. (teisė nesutikti).

- Pateikti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai.

Mes suteikiame jums galimybę patogiu būdu įgyvendinti šias savo teises. Tai galite padaryti paskambinę šiuo telefonu 8 444 33788, parašę mums šiuo adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , arba pasinaudodami tam tikromis nuorodomis pateikiamomis mūsų teikiamos reklaminio turinio medžiagos apačioje.

Mes galime nesudaryti jums sąlygų įgyvendinti aukščiau išvardintų teisių, kai įstatymų numatytais atvejais, reikia užtikrinti nusikaltimų, tarnybinės ar profesinės etikos pažeidimų prevenciją, tyrimą ir nustatymą, taip pat duomenų subjekto ar kitų asmenų teisių ir laisvių apsaugą

Jūsų teisės bus įgyvendintos prieš tai patvirtinus jūsų tapatybę gyvai (atvykus į kredito unijos „Germanto lobis“ klientų aptarnavimo padalinius, tvirtinant dokumentus kvalifikuotu elektroniniu parašu arba, jeigu šios dvi galimybės neįmanomos, įvertinus visas aplinkybes nuotoliniu būdu per Skype naudojant vaizdo transliaciją.

Jūsų teisė

Tam tikri apribojimai

Žinoti (būti informuotas) apie savo duomenų tvarkymą (teisė žinoti);

Jūs turite teisę prieš jūsų asmens duomenų tvarkymo pradžią gauti informaciją, apie duomenų tvarkymą glausta, paprasta ir suprantama kalba.

Susipažinti su savo duomenimis ir kaip jie yra tvarkomi (teisė susipažinti);

Ši teisė reiškia:

-       Patvirtinimą, ar mes tvarkome jūsų asmens duomenis,

-       Jūsų tvarkomų asmens duomenų sąrašo pateikimą

-       Tikslų ir teisinio pagrindo jūsų duomenų tvarkymui pateikimą

-       Patvirtinimą, ar siunčiame duomenis į trečiąsias šalis, jeigu taip, kokių saugumo priemonių ėmėmės

-       Jūsų asmens duomenų gavimo šaltinio pateikimą

-       Informaciją ar taikomas profiliavimas

-       Duomenų saugojimo laiko pateikimą

Nustačius jūsų tapatybę, pateiksime jums aukščiau išvardintą informaciją, su sąlyga, kad tai nepažeis kitų asmenų teisių ir laisvių.

Reikalauti ištaisyti arba, atsižvelgiant į asmens duomenų tvarkymo tikslus, papildyti asmens neišsamius asmens duomenis (teisė ištaisyti);

Taikoma jeigu mūsų turima informacija yra neišsami arba netiksli

Savo duomenis sunaikinti (teisė „būti pamirštam“);

Taikoma, jeigu:

-  mūsų turima informacija nebereikalinga nustatytiems tikslams pasiekti

-  duomenis tvarkome remiantis jūsų sutikimu ir jūs sutikimą atšaukiate

- duomenis tvarkome teisėtų interesų pagrindu, ir, po jūsų prašymo, nustatoma, kad jūsų privatūs interesai viršesni

- informacija gauta neteisėtu būdu

Sustabdyti savo duomenų tvarkymo veiksmus (išskyrus saugojimą)

Ši teisė gali būti įgyvendinta tam laikotarpiui, kol mes analizuosime situaciją, t.y.:

-               jei jūs ginčijate informacijos tikslumą

-               jei jūs prieštaraujate asmens duomenų tvarkymui, kai tai vykdoma teisėtų interesų pagrindu

-               mes naudojame informaciją neteisėtai, tačiau jūs prieštaraujate, kad ji būtų ištrinta

-               informacija mums nebereikalinga, tačiau jūs reikalaujate ją saugoti dėl teisminio ginčo.

Reikalauti, kad asmens Duomenų valdytojas apribotų asmens duomenų tvarkymą esant vienai iš teisėtų priežasčių (teisė apriboti);

Jūs galite neleisti mums naudoti savo asmens duomenų tiesioginės rinkodaros tikslu.

Teisė į duomenų perkėlimą

Ši teisė gali būti įgyvendinta, jeigu jūs pateikėte savo duomenis ir mes juos tvarkome automatiniu būdu remdamiesi jūsų sutikimu arba sutartimi sudaryta su jumis.

Teisė nesutikti

Ši teisė gali būti įgyvendinta, kai toks duomenų tvarkymas vykdomas viešo intereso labui arba tvarkyti duomenis būtina siekiant teisėtų duomenų valdytojo arba trečiosios šalies interesų. Norint duomenų valdytojui tvarkyti asmens duomenis, jam tenka pareiga įrodyti, jog duomenys tvarkomi dėl įtikinamų teisėtų priežasčių, kurios yra viršesnės už  duomenų subjekto interesus. (teisė nesutikti);

Pateikti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai.

http://vdai.lrv.lt/

Slapukai, signalai ir panašios technologijos

Šiose privatumo taisyklėse terminą „slapukai“ naudojame slapukams ir kitoms panašioms technologijoms, pavyzdžiui, pikselių žymoms (angl. „Pixel Tags“), žiniatinklio indikatoriams (angl. „Web Beacon“), tinklo duomenų rinkėjams (angl. „clear GIF“) apibūdinti.

Jums besilankant mūsų interneto svetainėje, norime pateikti tokį turinį ir funkcijas, kurios būtų pritaikytos būtent jūsų poreikiams. Tam reikalingi slapukai (angl. cookies). Tai nedideli informacijos elementai, išsaugomi jūsų interneto naršyklėje. Jie padeda Duomenų valdytojui atpažinti jus kaip ankstesnį tam tikros interneto svetainės lankytoją, išsaugoti jūsų lankymosi svetainėje istoriją ir pagal tai pritaikyti turinį. Taip pat slapukai padeda užtikrinti sklandų svetainių veikimą, leidžia stebėti lankymosi interneto svetainėse trukmę, dažnumą bei rinkti statistinę informaciją apie svetainių lankytojų skaičių. Analizuodami šiuos duomenis galime savo svetaines tobulinti, padaryti jas patogesnes jūsų naudojimui.

Slapukai, naudojami mūsų interneto svetainėje

Pavadinimas

Laikotarpis

Tikslas

 

1 mėnesį

Naudojama išsaugoti kredito unijos pavadinimui internetinėje svetainėje


1 mėnesį

Naudojama puslapio paraiškoms.


2 metai

Naudojama išsaugoti kalbos pasirinkimo nustatymams internetinėjesvetainėje.


10 metų

Naudojama pažymėti vartotojo perskaitytoms naujienoms


10 metų

Naudojama pažymėti vartotojo perskaitytoms naujienoms

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

www.i-unija.lt

Pavadinimas

Laikotarpis

Tikslas

JSESSIONID

Iki uždaroma naršyklė.

Techninis slapukas, naudojamas programos serveryje vartotojo sesijai palaikyti.

agree_cookie

6 mėn.

Techninis slapukas, naudojamas naudotojo sutikimui apie slapukų naudojimą, saugoti.

authMethod

2 m.

Techninis slapukas, naudojamas naudotojo autentifikavimosi metodui fiksuoti.

webfxtab_

Pasibaigus naršymo sesijai

Techninis slapukas, naudojamas naudotojo skirtukų palaikymui dirbant su sistema.


eparaiska.lku.lt

Pavadinimas

Laikotarpis

Tikslas

Slapukai nenaudojami

Kai naudojate naršyklę mūsų teikiamam turiniui pasiekti, galite konfigūruoti savo naršyklę taip, kad būtų priimti visi slapukai, atmesti visi slapukai arba būtų pranešama, kai slapukas atsiunčiamas. Kiekviena naršyklė skirtinga, todėl, jei nežinote, kaip pakeisti slapukų nuostatas, pasižiūrėkite jos žinyno meniu. Jūsų įrenginio operacinėje sistemoje gali būti papildomų slapukų valdiklių. Jei nenorite, kad informacija būtų renkama slapukų pagalba, pasinaudokite daugelyje naršyklių esama paprasta procedūra, kuri leidžia jums atsisakyti slapukų naudojimosi. Norėdami daugiau sužinoti, kaip valdyti slapukus, apsilankykite adresu: http://www.allaboutcookies.org/manage-cookies/.

Tačiau nepamirškite, kad kai kurios paslaugos gali būti sukurtos taip, kad veiktų tik su slapukais, o juos išjungę jų arba tam tikrų jų dalių naudoti nebegalėsite.

Be Duomenų valdytojo naudojamų slapukų, mūsų svetainėse yra leidžiama tam tikroms trečiosioms šalims nustatyti ir pasiekti slapukus jūsų kompiuteryje. Tokiu atveju slapukų naudojimui taikomos trečiųjų šalių privatumo taisyklės.

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad mūsų socialinių tinklų paskyroms taikomi atitinkamo socialinio tinklo slapukų politika.

Susisiekite su mumis

Jei pastebėjote šių privatumo taisyklių neatitikimą, saugumo spragą mūsų interneto svetainėje ar turite kitų klausimų susijusių su jūsų asmens duomenų tvarkymu, kreipkitės į mus vienu iš jums patogių būdų:

Paštu: KU  „Germanto lobis“

Adresas; Sedos g. 6, LT-87112, Telšiai

Duomenų apsaugos pareigūno tel: 8 444 33788

El. Paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Baigiamosios nuostatos

Šios privatumo taisyklės peržiūrimos ne rečiau, kaip kartą per dvejus metus. Atnaujinę privatumo taisykles, informuosime jus apie, mūsų nuomone, esminius pakeitimus paskelbdami pranešimą konkrečioje svetainėje. Jei prisijungsite ar naudositės mūsų teikiamu turiniu ir/ar paslaugomis po tokio pranešimo paskelbimo, laikysime, kad jūs sutinkate su naujais reikalavimais, nurodytais atnaujinime.

Dokumentas patvirtintas 2019-09-11 KU „Germanto lobis“ valdybos posėdyje (protokolo Nr. V-28).

Paskutinį kartą privatumo taisyklės peržiūrėtos 2019-09-11d.

Su šiomis Interneto svetainės privatumo taisyklėmis, Unijos darbuotojai supažindinami persiunčiant jas elektroniniu laišku į kiekvienam darbuotojui priskirtas asmenines darbo reikmėms naudojamas elektroninio pašto dėžutes.

Nuo šių taisyklių patvirtinimo Valdybos posėdyje datos, netenka galios 2018-05-23 KU „Germanto lobis“ valdybos posėdyje Nr. V-18 patvirtintos Interneto svetainės privatumo taisyklės (versija 1.0), kurios patalpinamos į archyvą.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Skaityti daugiau